IPL 2023: ترنت بولت پس از برخورد بین سه بازیکن، یک شکار می گیرد. میم ها به توییتر سرازیر شدند. نگاه کن

ترنت بولت با وجود درگیری سه بازیکن زمینی در جریان دیدار راجستان رویالز و گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز یکشنبه در احمدآباد، بازی خیره کننده ای را به دست آورد. Wriddhiman Saha زمان تحویل پیسر نیوزلند را به اشتباه انجام داد و توپ به هوا بلند شد. این سه بازیکن مستقیماً به سمت توپ رفتند، اما با برخورد توپ از دستکش سانجو سامسون، توپ تنها در یک برخورد به پایان رسید. با این حال، بولت درست همان جا بود، کمی دور از همه اکشن ها، و در نهایت به یک گیر آسان برای توپ گیر سریع تبدیل شد، که دوباره یک ویکت در بازی گرفت.

کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، برنده بازی شد و تصمیم گرفت ابتدا مقابل گجرات تایتانز بکوبد.

در حالی که راجستان رویالز در آخرین مسابقه خود چنای سوپر کینگز (CSK) را شکست داد، گجرات در یک بازی هیجان انگیز در برابر پادشاهان پنجاب پیروز شد.

در حین قرعه کشی، کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، گفت: “ما به دنبال بولینگ هستیم. بولت به جای جیسون هولدر وارد بازی خواهد شد. اگر پادیکال به خفاش برسد، مطمئن نیستم بازی خواهد کرد. ما به مطالعه آن ادامه خواهیم داد (باتینگ جایگزین) می‌خواستم امروز چند امتیاز کسب کنم.”

«تا به حال این یک فریب بوده است. این یک شوت خوب برای بازی است، با خیال راحت ابتدا ضربه بزنید یا کاسه کنید. برای ما مهم است که چگونه از او (نوازنده ضربی) استفاده کنیم. ما فقط در صورت لزوم از آن استفاده خواهیم کرد. تغییر اجباری، ویجی شانکار بازی نمی کند. آبینوف جایگزین او می شود. این ایالت زادگاه من است، من آن را بسیار دوست دارم، همه به اینجا می آیند و از ما حمایت می کنند، جالب است.

راجستان رویالز (بازیکن یازدهم): جاس باتلر، یاشاسوی جیسوال، سانجو سامسون (ج)، ریان پاراگ، شیمران هتمیر، دهروو جورل، راویچاندران اشوین، ترنت بوت، آدام زامپا، ساندیپ شارما و یوزوندرا چاهال.

گجرات تایتانز (بازیکن یازدهم): Wriddhiman Saha (w)، Shubman Gill، Sai Sudharsan، Hardik Pandya (c)، Abhinav Manohar، David Miller، Rahul Tewatia، Rashid Khan، Alzarri Joseph، Mohammed Shami و Mohit Sharma.

موضوعات مطرح شده در این مقاله