IPL 2023: امید سوپر کینگز چنای برای تقویت بن استوکس قبل از بازی SunRisers Hyderabad

قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز امیدوار است که بن استوکس ستاره همه کاره آنها پس از بهبودی از مصدومیت در دیدار روز جمعه با سانرایزرز حیدرآباد در نهایت به میدان بازگردد. برای کمک به CSK، استوکس، که از ناحیه انگشت پا آسیب دیده و سه مسابقه IPL را از دست داده است، پس از به دست آوردن آمادگی جسمانی در روز چهارشنبه در تمرین خالص شرکت کرد و برای انتخاب در دسترس است. بازگشت کاپیتان انگلیس یک تقویت بزرگ برای CSK خواهد بود زیرا آنها پس از پیروزی نزدیک مقابل رویال چلنجرز بنگلور به سنگر خود بازگشتند. رقبای آنها حیدرآباد، با این حال، از هندی های بمبئی شکست خوردند.

خفاش‌بازان سوپر کینگز توانستند امتیازات خوبی به دست بیاورند، به لطف شروع‌های دوون کانوی و روتوراج گایکواد در اوج، در حالی که شیوام دوبی پرکار، ضربه‌های چشمگیری ایجاد کرد.

Ajinkya Rahane یک مکاشفه بوده است، با آزادی عمل زیاد و تعقیب توپ اندازان مخالف، اما به شیوه ای ارتدکس و در حالی که بقیه batsmen ها کار زیادی انجام نداده اند، جمعیت، به خصوص در چنای، منتظر دیدن Dhoni های قدیمی هستند. باز کردن چند ضربه بزرگ

در حالی که واحد ضربه‌زنی CSK دویدن‌ها را پیدا کرد، بولرها ناسازگار بودند و کمتر از حد مجاز عمل کردند.

پیسر سریلانکایی ماتیش پاتیرانا در بازی مقابل RCB کار بزرگی انجام داد، اما این را نمی توان برای دیگران گفت، اگرچه توشار دشپنده با هر بازی بهتر می شود.

CSK مراقب این واقعیت است که آنها در بازی خانگی قبلی خود توسط راجستان رویالز شکست خوردند و با سه ران شکست خوردند، زیرا ترتیب وسط نتوانست سرعت را بالا ببرد و در پایان دونی و راویندرا جادجا کار زیادی برای انجام دادن باقی گذاشت.

Super Kings به دنبال خفه کردن batsmen های SRH با چرخش طبق عادت خود هستند و سه نفر Tekshan، Jadeja و Moeen Ali می توانند بیش از تعداد انگشت شماری باشند.

CSK در 4 بازی از 5 بازی اخیر خود مقابل حیدرآباد پیروز شده است و تیم میزبان امیدوار است که این بازی را ادامه دهد.

از سوی دیگر، SRH انتظار دارد که واحد ضربه زدن آنها کلیک کند و مسئولیت آن بر عهده کاپیتان آیدن مارکرام خواهد بود. اگر حیدرآباد امیدوار است ماشین سیب CSK را در Chepauk ناراحت کند، بقیه خفاش‌ها در ترکیب باید گام بردارند.

از دست دادن یک ویکت در پاورپلی باعث شد تا Sunrisers عقب بیفتد و برایان لارا، سرمربی تیم پس از باخت به MI گفت که یک نفر در رده متوسط ​​باید بازی‌ها را عمیق کند و به پایان برساند.

هری بروک چشمگیر مردی است که در ترکیب حیدرآباد باید تماشا کرد و در صورت شروع، می تواند ثابت کند که برای بازیکنان CSK بسیار مفید است.

پسر محلی واشنگتن ساندار، که برای SRH بازی می کند، امیدوار است بتواند یک بازی را به دست آورد و عملکرد خوبی در جلو در زمین خود داشته باشد. او بالا و پایین بوده است، در حالی که ناهماهنگی بولینگ به شانس آنها آسیب زده است.

تیم (از): چنای سوپر کینگز: ماهندرا سینگ دونی (کاپیتان و دبلیو کی)، دوون کانوی، روتوراج گایکواد، امباتی رایودو، معین علی، بن استوکس، راویندرا جادجا، آجینکیا رهانه، سیساندا موگالا، شیوام دوبه، دواین پرتوریوس، ، نیشانت سیندو، راجواردان خانگرگکار، میچل سانتنر، سوهارنشو سناپاتی، سیمارجیت سینگ، ماتیس پاتیرانا، ماهش تکشانا، بهگات ورما، پراشانت سولانکی، شیخ رشید، توشار دشپنده.

سان رایزر حیدرآباد: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو یانسن، واشنگتن ساندار، فضلحق فاروکی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی. ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، مایانک آ. کلاسن، عادل رشید، مایانک مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سنویر سینگ، اوپندرا یداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکیل حسین، آنمالپریت سینگ.

شروع مسابقه: 19:30 IST.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله