IPL 2023: آرشدیپ سینگ به خاطر عملکرد خیره کننده اش در برابر MI اعتبار لازم را از روهیت شارما دریافت کرد.

آرشدیپ سینگ همه کاره پس از اینکه به دلیل ارسال بیش از حد بدون توپ در کریکت بین‌المللی مورد ترول قرار گرفت، دوباره به سبک خود بازگشته و وضعیت خود را به عنوان یکی از بهترین بول‌بازان مرگ در حال حاضر پس می‌گیرد. در مسابقه اخیر IPL مقابل هندی های بمبئی، این بازیکن 23 ساله نه تنها 16 ران از آخرین اور برای پنجاب کینگز دفاع کرد، بلکه بازی را با ارقام 4/29 به پایان رساند. آرشدیپ بازیکنانی مانند ایشان کیشان، سوریاکومار یاداو، تیلاک وارما و نهال ودهرا را اخراج کرد که دو نفر آخر در اوور بیستم اخراج شدند. این بازیکن جوان تمجیدهای زیادی از سرتاسر جهان دریافت کرد، اما ستایشی که او مطمئناً برای سال‌ها به خاطر خواهد داشت از سوی روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی و هند بود.

پس از بازی، روهیت همچنین ناامیدی خود را از بولینگ کشنده تیمش ابراز کرد زیرا تیمش در مجموع 109 گل در 6 اور آخر را واگذار کرد.

“بله، در اینجا کمی ناامید کننده است، ما چند اشتباه در زمین انجام دادیم که ممکن است رخ دهد، من زیاد روی آن (بولینگ مرگ از سوی او) تمرکز نمی کنم. فقط سرمان را بالا نگه داریم، سه برد و سه باخت، تقریباً برابر استیونز در حال حاضر. زمان زیادی به مسابقات باقی مانده است. ما نمی توانیم به پایین نگاه کنیم و نگران چیزهایی باشیم. بله، ما امروز به برتری نرسیدیم. روهیت در ارائه پس از بازی گفت: ما چند اشتباه کردیم اما باید به عقب برگردیم و به آن نگاه کنیم.

(روی گرین و سوریاکومار یاداو) واقعاً از نحوه ضربت خوردن آن دو نفر امروز خوشحالم و ما را تا پایان در بازی نگه داشتند. به آرشدیپ به خاطر نحوه بولینگ او در دو اور آخر، احترام گذاشت.»

آرشدیپ در یک فینال پرتنش به میل خود شکست داد و پنجاب کینگز با پیروزی 13 ران مقابل هندی های بمبئی در یک مسابقه پرگل IPL در روز شنبه به مسیرهای پیروزی بازگشت.

پس از اینکه سام کوران با 55 توپ خارج از 29، پنجاب کینگز را به ماموت 214 بر 8 رساند، سرخپوستان بمبئی به لطف ضد حمله خوب کامرون گرین (67 توپ از 43 توپ) و سوریاکومار یاداو (57 توپ از 26 توپ) بازی را به فینال بردند. . این دو نفر 75 توپ از 36 توپ اضافه کردند.

آرشدیپ ضربه قاطعی را در اوور هجدهم زد و سوریاکومار را که با بمبئی به 33 توپ دیگر از 15 توپ نیاز داشت، اخراج کرد و در حالی که تیلاک وارما (3) و نهال وادهرا (0) با ارقام 4-0 بازگشتند، پایانی چشمگیر به دست آورد. -29-4.

با این حال، تیم میزبان تنها توانست 201 برای 6 را مدیریت کند، زمانی که Arshdeep در تحویل های پشت سر هم، NT Tilak Verma و Nehal Wadhera را شکست.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله