IPL 2020 ، DC در مقابل MI: Kieron Pollard گزارش مصدومیت روهیت شارما پس از پیروزی بر پایتخت های دهلی

[ad_1]


کایران پولارد ، کاپیتان هندی بمبئی پس از پیروزی نه شوت تیمش مقابل پایتخت های دهلی ، از مصدومیت کاپیتان ثابت روهیت شارما خبر داد که مانع حضور در بازی های گذشته شد. با توجه به عملکرد برتر مقابل پایتخت های دهلی ، مدافع عنوان قهرمانی روحیت را در زمین از دست نداد ، زیرا ایشان کیشان ، که در غیاب او سرویس را باز کرد ، 72 گل از 47 گل بدون شکست را به ثمر رساند و به آنها کمک کرد تا 111 را دنبال کنند – در 15 شوت گل را بزنند. دو مرحله برتر لیگ را برای آنها فراهم کنید. با این حال ، همه طرفداران سرخپوست بمبئی چشم به راه چگونگی بهبودی روهیت از ناحیه همسترینگ و این که چه زمانی این عمل را ببینند. کایران پولارد در سخنرانی در مراسم ارائه پس از بازی گفت که روهیت در حال بهبودی خوب است و در مسیر درست قرار دارد.

بوق تجاری

پولارد بعد از مسابقه گفت: “روهیت شارما بهتر می شود ، به آنجا می رسد. ما نیز خوشحال هستیم. ما منتظر بازگشت او هستیم ، او سخت کار می کند ، بنابراین بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد.”

پس از آنکه پولارد به تساوی رسید و تصمیم گرفت کاسه را بدست آورد ، کاسه های سرخپوستان بمبئی در حال آتش سوزی بودند ، به ویژه ترنت بولت و جاسپر بومرا ، هر دو به ترتیب سه ویکت می گرفتند.

دو بولر سریع در مراحل مختلف بازی مشغول بولینگ و کاملا بیمار بودند. در حالی که بولت در Powerplay تحت تأثیر قرار گرفت ، و خلاص شد از شر شیار داوان و Prithvi Shaw ارزان ، Bumra با گرفتن سه ویکت در دو ضربه ، مرتبه میانی DC را شکست. پولارد هم به خاطر دیگهای قابل ستایش بود و هم توضیح داد که چرا کاسه های آنها را به فازهای مختلف مجبور می کند.

مطالب پیشنهادی  هر آنچه درباره سقف متحرک پارچهای باید بدانید

پولارد با تمجید از مهارت بولت با یک توپ جدید گفت: “کاسه فوق العاده ای بود. این قدرت او است که با یک توپ جدید بولینگ می کند. او همیشه شروع خوبی به ما می داد.”

وی توضیح داد: “بومرا ، من در گوشه و کنار خود به بازداشت در این مسیر ادامه دادم. او در واحدهای قدرت به داخل کاسه می پرد ، اما دوباره دیدم که چگونه امروز آن دروازه های اولیه را بیرون آوردند و وقتی کلاچ چرخید ، او را در فریم های میانی نگه داشتند.”

بازیکن دیگری که به پیروزی قانع کننده بمبئی کمک کرد ایشان کیشان بود و پولارد گفت که “با هر بازی بهتر می شود”.

بالا رفته

ایستگاه واگن غربی هند گفت: “با هر بازی ایشان بهتر و بهتر می شود. می تواند ادامه یابد. می تواند با سناریوهای مختلف سازگار شود. حتی در ابتدا شروع نشد ، سپس № 4. او ترجیح می دهد باز شود و خود را تطبیق دهد.”

سرخپوستان بمبئی با کسب 18 امتیاز در 13 بازی ، موقعیت خود را در بالای IPL 2020 تثبیت کردند. آخرین بازی آنها در لیگ – برابر “SunRisers Hyderabad” در ورزشگاه کریکت “شارجه” در تاریخ 3 نوامبر.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]