IPL 2020 ، DC در مقابل MI: Kieron Pollard گزارش مصدومیت روهیت شارما پس از پیروزی بر پایتخت های دهلی

[ad_1]


کایران پولارد ، کاپیتان هندی بمبئی پس از پیروزی نه شوت تیمش مقابل پایتخت های دهلی ، از مصدومیت کاپیتان ثابت روهیت شارما خبر داد که مانع حضور در بازی های گذشته شد. با توجه به عملکرد برتر مقابل پایتخت های دهلی ، مدافع عنوان قهرمانی روحیت را در زمین از دست نداد ، زیرا ایشان کیشان ، که در غیاب او سرویس را باز کرد ، 72 گل از 47 گل بدون شکست را به ثمر رساند و به آنها کمک کرد تا 111 را دنبال کنند – در 15 شوت گل را بزنند. دو مرحله برتر لیگ را برای آنها فراهم کنید. با این حال ، همه طرفداران سرخپوست بمبئی چشم به راه چگونگی بهبودی روهیت از ناحیه همسترینگ و این که چه زمانی این عمل را ببینند. کایران پولارد در سخنرانی در مراسم ارائه پس از بازی گفت که روهیت در حال بهبودی خوب است و در مسیر درست قرار دارد.

بوق تجاری

پولارد بعد از مسابقه گفت: “روهیت شارما بهتر می شود ، به آنجا می رسد. ما نیز خوشحال هستیم. ما منتظر بازگشت او هستیم ، او سخت کار می کند ، بنابراین بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد.”

پس از آنکه پولارد به تساوی رسید و تصمیم گرفت کاسه را بدست آورد ، کاسه های سرخپوستان بمبئی در حال آتش سوزی بودند ، به ویژه ترنت بولت و جاسپر بومرا ، هر دو به ترتیب سه ویکت می گرفتند.

دو بولر سریع در مراحل مختلف بازی مشغول بولینگ و کاملا بیمار بودند. در حالی که بولت در Powerplay تحت تأثیر قرار گرفت ، و خلاص شد از شر شیار داوان و Prithvi Shaw ارزان ، Bumra با گرفتن سه ویکت در دو ضربه ، مرتبه میانی DC را شکست. پولارد هم به خاطر دیگهای قابل ستایش بود و هم توضیح داد که چرا کاسه های آنها را به فازهای مختلف مجبور می کند.

پولارد با تمجید از مهارت بولت با یک توپ جدید گفت: “کاسه فوق العاده ای بود. این قدرت او است که با یک توپ جدید بولینگ می کند. او همیشه شروع خوبی به ما می داد.”

وی توضیح داد: “بومرا ، من در گوشه و کنار خود به بازداشت در این مسیر ادامه دادم. او در واحدهای قدرت به داخل کاسه می پرد ، اما دوباره دیدم که چگونه امروز آن دروازه های اولیه را بیرون آوردند و وقتی کلاچ چرخید ، او را در فریم های میانی نگه داشتند.”

بازیکن دیگری که به پیروزی قانع کننده بمبئی کمک کرد ایشان کیشان بود و پولارد گفت که “با هر بازی بهتر می شود”.

بالا رفته

ایستگاه واگن غربی هند گفت: “با هر بازی ایشان بهتر و بهتر می شود. می تواند ادامه یابد. می تواند با سناریوهای مختلف سازگار شود. حتی در ابتدا شروع نشد ، سپس № 4. او ترجیح می دهد باز شود و خود را تطبیق دهد.”

سرخپوستان بمبئی با کسب 18 امتیاز در 13 بازی ، موقعیت خود را در بالای IPL 2020 تثبیت کردند. آخرین بازی آنها در لیگ – برابر “SunRisers Hyderabad” در ورزشگاه کریکت “شارجه” در تاریخ 3 نوامبر.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]