IPL “نیاز به کمی تقابل”: برداشت راوی شاستری در مورد ستارگان

راوی شاستری مزایای مناظره های داغ را که به صورت زنده برگزار می شود توضیح داد.© توییتر

جدا از اقدام پر اکتان در زمین در IPL 2023، یکی از بحث های مهم در لیگ غنی، جدال بین ستاره های تیم های مختلف بوده است. گفتگوی داغ ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور، با مربی لاکنو سوپر غول‌ها، گوتام گامبیر و نوین الحق، پیسر. یا سخنان خشمگین کاپیتان KKR نیتیش رانا در مورد هریتیک شوکین از سرخپوستان بمبئی. به نظر می رسد درگیری های زیادی در زمین وجود دارد. سرمربی اسبق هند راوی شاستری معتقد است که IPL به رویارویی های درون زمینی نیاز دارد تا چاشنی آن را افزایش دهد و راه را برای رقابت بیشتر هموار کند.

“شما به کمی مخالف در زمین نیاز دارید. جایی که شما خط را می کشید، داور مسابقه باید آن را ببیند. اگر یک یا دو بار جریمه شوید، خوب خواهید شد.

شستری با صحبت بیشتر در مورد رویارویی های میدانی، مزایای مناظره های داغ را که به صورت زنده برگزار می شود، توضیح داد.

بسیاری از مردم به من گفتند که این IPL است. این یک پخش زنده تلویزیونی است. چرا دو بازیکن را در حال دعوا نشان دادند؟ باشه عدالت چون دنیا آن را دید. حالا من جنبه های مثبت این موضوع را به شما می گویم.”

با دیدن آن، هر دو بازیکن دفعه بعد رفتار متفاوتی خواهند داشت. زیرا آنها می دانند که دوربین همیشه روی آنهاست. سپس آنها کار درست را برای مخاطبان بزرگ انجام می دهند. فرزندان، والدین، دوستان. آن وقت می دانید که خط چیست.

«آیا از فحاشی استفاده کردم؟ آیا زبان بدن من اشتباه بود؟ آیا با روح بازی همخوانی داشت؟ به نظر شکست خورده ام؟ همه این موارد با تماشای این فیلم بلافاصله به چشم می خورد. و سپس یاد می گیرید. اگر یاد نگیرید، جریمه یا تعلیق دیگری نزدیک است.» شاستری گفت.

موضوعات مطرح شده در این مقاله