GT vs RR، IPL 2023: سانجو سامسون، شیمران هتمایر در حالی که راجستان رویالز با پیروزی 3 ویکت مقابل گجرات تایتانز به مقام اول رسیدند.

شیمران هتمیر، بت‌باز هند وست، خشم کامل خود را بر روی گجرات تایتانز به راه انداخت در حالی که راجستان رویالز با سه ویکت با چهار توپ باقی مانده در دیدار یکشنبه لیگ برتر هند، مدافع عنوان قهرمانی را شکست داد. با پیروزی خود، سلطنتی ها روند بدون شکست قبلی خود را در سه دور قبلی مقابل تیم تحت رهبری هاردیک پاندیا شکستند و با هشت امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند. با توجه به اینکه قهرمانان IPL 2008 در یک مرحله به 4 به 2 کاهش یافتند، یاشاسوی جیسوال (4) و جاس باتلر (0) را از دست دادند و توانستند تنها 26 ران در اوور انجام دهند، این پیروزی شیرین تر خواهد بود.

هتمایر 26 ساله بازی را با 26 توپ شکست ناپذیر 56 برگرداند. ضربه با دو ضربه چهار و پنج حداکثر همراه بود و در زمانی اتفاق افتاد که شرایط برای تیم تحت رهبری سانجو سامسون سخت به نظر می رسید.

سامسون از 32 توپ 60 گل به ثمر رساند.

پیسرها، محمد شامی و هاردیک پاندیا به خوبی ضربه زدند و گجرات تایتانز اولین قدم ها را برداشت و رویالز را به گوشه انداخت.

با توجه به اینکه 177 با هیچ استانداردی عدد بزرگی برای دفاع به نظر نمی رسد – در برابر تیمی مملو از ستارگانی مانند باتلر، جیسوال، سامسون و دودوت پادیکال – بهترین گزینه برای شامی و پاندیا این بود که توپ را وادار به حرف زدن کنند.

مدتها پس از اینکه شوبمن گیل (45) و پاندیا (28) گرد هم آمدند تا تایتان ها را با همکاری 59 ران خود از دردسر بیرون بیاورند، کاپیتان به طور خستگی ناپذیری در کنار محمد شامی بازی می کرد که سرعت و نوسان شدید او باعث شد تا RR گیج کننده باشد. خمیر.

پاندیا جیسوال را مجبور کرد که یک بازی کوتاه و بی‌معنی انجام دهد، در حالی که خفاش‌کن صورت خفاش را به روی یک تحویل در خارج از استامپ باز کرد تا به گیل تمرین کند تا لغزش‌ها را بگیرد.

با افزایش فشار در نیمه — و با استانداردهای بالای تعیین شده توسط رویالز در این 6 اور شکست – باتلر از قبل متعهد شد که ضربه ای بزند که در غیر این صورت ممکن بود بازی نمی کرد.

کاپیتان تیم ملی انگلیس از طریق کنده های خود روی توپ حرکت کرد و به سمت خارج از استامپ حرکت کرد و تلاشی برای زدن پای خوب را از دست داد و باعث شد که کنده او از زمین کنده شود.

این امر باعث شد تا زوج پادیکال و سامسون وظیفه غیرقابل رغبتی برای بازسازی خانه از ابتدا داشته باشند. 26 رانی که رویالز در پاورپلی به ثمر رساند، گواه طول رقت بار شوت های پاندیا و شامی است.

اما پس از آن، کار بازسازی به طور جدی آغاز شد، با سامسون و پادیکال (26) قبل از اینکه کاپیتان یک غرفه 59 دونی را با رایان پاراگ (5) تولید کند، 43 ران مشارکت کردند. شراکت Hetmyer و Dhruv Jurel سپس در پایان کار شکوفا شد و وست هند بیشترین امتیاز را انجام داد.

زمانی که ژورل و اشوین هر دو پی در پی سقوط کردند، لحظاتی نگران کننده بود، اما هتمیل با شش نفر دیگر از عهده این کار برآمد.

پیش از این، رفتار خونسرد گیل در مواجهه با ناملایمات و درک سریع کاپیتان هاردیک پاندی از وضعیت، دوباره در کانون توجه قرار گرفت، زیرا ایستادگی نیم قرن آنها به تایتان های گجرات کمک کرد تا 177 را برای هفت نفر ثبت کنند.

دیوید میلر، چپ دست آفریقای جنوبی (46 توپ از 30 توپ) و آبیناو منوهار (27 توپ از 13 توپ) شکوفایی نهایی را در یک مشارکت 45 دونده ارائه کردند که با سه مرز و پنج حداکثر افزایش یافت.

گیل (45) و پاندیا (28) در زمانی گرد هم آمدند که امتیاز پاورپلی دور از ایده آل به نظر می رسید. و با بازگشت دو بازیکن به میدان، مدافع عنوان قهرمانی آسیب پذیر به نظر می رسید. مشارکت 59 ران نه تنها به مسابقه جان بخشید، بلکه به مدافعان قهرمانی کمک کرد تا یک حمله تمام عیار را در اوورهای مرگ آغاز کنند.

با 42 به 2 در اواخر بازی، با ویردیمن ساها (4) و جوان جوان سای سودارشان (20) ارزان تر، این به کاپیتان و یکی از قابل اعتمادترین هم تیمی هایش واگذار شد که اوضاع را برای تایتان ها تغییر دهد.

گیل در ابتدا بازی انتظار را انجام داد، از آخرین توپ اوور سوم خارج شد، و به راحتی از طریق پوشش اضافی از طریق تحویل طولی توسط بازیکن نیوزلندی، ترنت بولت، از مرز عبور کرد.

پاندیا و گیل اورهای هفتم و هشتم توسط آدام زامپا و راویچاندران اشوین را برای قدردانی ویژه انتخاب کردند، در حالی که کاپیتان تایتان ها استرالیایی را برای شش و چهار در هفتم در حالی که جفت 17 از هشت را دوشید. توسط اشوین

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله