“GG ​​حتی بازی نمی کند”: تیم برجسته استرالیا به وضوح در رقابت برای Virat Kohli-Gautam Gambhir در IPL 2023 است.

ویرات کوهلی (چپ) و گوتام گامبیر© توییتر

جدال درون زمینی بین ویرات کوهلی و گوتام گامبهیر، در مورد بازیکنان سابق کریکت، نظرات دوگانه را ایجاد کرده است. این حادثه در جریان بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و سوپر جاینتز لوکهنو زمانی رخ داد که این دو کریکت باز افسانه ای پس از برد RCB درگیر جنگ لفظی شدند. شین واتسون، مربی سابق تیم ملی کریکت استرالیا و دستیار مربی پایتخت دهلی، نظر خود را در مورد این موضوع ارائه کرده است و او احساس می کند که کریکت ها باید اختلافات خود را از زمین دور نگه دارند و بهتر است که آنها ادامه دهند.

رقابتی بودن در زمین عالی است، من همه آن را دوست دارم. این جایی است که مردم بهترین احساس را دارند … غرایز آنها را تیز می کند و ذهن آنها را متمرکز می کند. اما اگر از زمین بجوشد، پس باید آن را ترک کنید. در زمین، شما می توانید یک کرک داشته باشید زیرا برای بقا می جنگید، سعی می کنید برنده شوید و در بهترین حالت خود باشید. وقتی بازی تمام شد، بازی تمام شد. واتسون در پادکست The Grade Cricketer گفت.

«آنچه با ویرات و گوتام گامبیر اتفاق افتاد… هیچ کس نمی‌خواهد جوشش را ببیند. جی جی حتی بازی نمی کند!» او اضافه کرد.

مایکل وان کاپیتان سابق کریکت انگلیس از گامبیر بسیار انتقاد کرده است. او گفت که درگیری های داخل زمین در کریکت ممکن است اتفاق بیفتد، اما مربیان نباید دخالت کنند.

من مخالف درگیری های کوچک بین بازیکنان نیستم. این فقط یک بازی است. شما نمی خواهید هر روز آن را ببینید، اما من دوست ندارم که مربیان را درگیر آن ببینم. من نمی فهمم چرا مربی یا بخشی از بخش مربیگری درگیر بازی است. آنچه در زمین می رود در زمین می ماند. اگر بین دو بازیکن اختلافی پیش آمد باید آن را حل و فصل کنند. وان در برنامه بعد از بازی در کریباز گفت: مربیان باید در رختکن یا رختکن باشند و استراتژی‌ها را مرور کنند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله