Gautam Gambhir در درمان انتقادی مادرشوهر هندی کمک می کند. توییتر تشویق می کند

تصویر فایل Gautam Gambhir© PTI

گاتام گامبیر، بت‌باز سابق هندی و مربی سوپر غول‌های لکنو، اخیراً پس از درگیری با ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور، خبرساز شد. هر دو بازیکن به خاطر رفتارشان با واکنش های زیادی از سوی هواداران و کارشناسان مواجه شدند. با این حال، Gambhir دوباره در اخبار است، اما این بار به دلایل خوب. اخیراً، راهول شارما، اسپینر سابق هندی، از گامبیر برای کمک به او در جریان عمل جراحی خونریزی مغزی مادرشوهرش در ماه گذشته تشکر کرد.

راهول در توییتر چند عکس به همراه همسر و مادرشوهرش منتشر کرد که در زیر آن نوشت: «ماه گذشته خیلی سخت بود. مادرشوهرم خونریزی مغزی داشت. او در وضعیت بحرانی قرار داشت. از شما گوتام گامبیر پاجی و (PAGaurav Arora او) که در چنین شرایط سختی به من کمک کردند و بهترین متخصص مغز و اعصاب و بیمارستان را در مدت کوتاهی تضمین کردند، سپاسگزارم. این عملیات با موفقیت انجام شد.»

او اکنون کاملاً خوب است و از بیمارستان گانگرام و کارکنان آنها برای مراقبت عالی تشکر می کنم. با تشکر ویژه از دکتر مانیش چو، درمان دلسوزانه شما فوق العاده است.

ژست قهرمان دو دوره IPL اینترنت را حیرت زده کرد زیرا طرفداران او را به خاطر مهربانی اش تشویق کردند.

با صحبت در مورد راهول، این پاپ اسپینر اولین بازی ODI خود را برای هند در سال 2011 مقابل هند غربی انجام داد. او چهار مسابقه در ODI انجام داد و شش ویکت را اسکالپ کرد. او همچنین دو T20I بازی کرد و سه ویکت اسکالپ کرد.

علاوه بر این، او 44 مسابقه IPL انجام داد که در آنها 40 ویکت با بهترین ارقام 3/13 به دست آورد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله