DC vs SRH، IPL 2023: آبیشک شارما و هاینریش کلاسن در پیروزی 9 ران SunRisers Hyderabad بر دهلی کپیتالز ستاره شدند.

میچل مارش یکی از بهترین اجراهای همه جانبه خود را ارائه داد، اما این کافی نبود زیرا سان رایزرز حیدرآباد با پیروزی 9 ران مقابل دهلی کپیتالز در IPL در روز شنبه به مسیرهای پیروزی بازگشت. این بازیکن سرسخت استرالیایی ابتدا چهار ویکت گرفت و سپس در ضربه 63 ران خود با 39 توپ 6 ماکزیمم به ثمر رساند تا امیدی برای تعقیب و گریز موفقیت آمیز ایجاد کند، اما پس از بیرون آمدن، همه چیز برای میزبان در مسیر کند کوتل به پایان رسید. . ابیشک شارما بازکننده توپ 67 را به توپ 36 زد تا زمینه را برای هاینریش کلاسن فراهم کند، که با 53 شکست ناپذیر شکوفایی نهایی را فراهم کرد زیرا SRH امتیاز 197 بر 6 را به ثبت رساند.

در پاسخ، دهلی کاپیتان دیوید وارنر را برای اردک توپ دوم از دست داد، اما فیلیپ سالت (59) و مارش در حمله به حریف با 66 توپ 112 توپ رفتند تا پایه محکمی برای تعقیب آنها ایجاد کنند.

با قدرت کامل این دو، 57 ران در نیمه اوور به ثمر رسید و آکال حسین، اسپینر بازوی چپ، 30 ران را در سه اور خود دریافت کرد.

مارش دو ضربه حداکثری به عمران مالک زد و سالت دو ضربه خوب را برای 22 ران از اوور انجام داد، در حالی که آبیشک برای بولینگ با طول اشتباه جریمه شد زیرا مارش چهار و شش زد.

تلاش شگفت‌انگیز مایانک مارکانده به مشارکت سالت در پاویون برای همیشه پایان داد. آبیشک خیلی زود از شر مانیش پاندی خلاص شد و زمانی که مارش مارکرام را از حسین شکست داد، 125 به ازای 4 دی سی را در اوور چهاردهم ترک کرد.

SRH با نیاز به 69 توپ از 36 توپ، پیچ ها را چرخاند تا DC را به 188 برای شش در 20 اور محدود کند، با آکسار پاتل که 29 توپ را از 14 توپ به ثمر رساند.

با این برد، SRH یک سری سه بازی باخت را قطع کرد و در رقابت ها زنده ماند. آنها با شش امتیاز در رده هشتم قرار دارند و DC همچنان در انتهای جدول باقی مانده است.

پیش از این، آبیشک به اوج بازگشته بود، به نظر می‌رسید که در مسیری متفاوت می‌کوبید و 12 چهار و شش ضربه می‌زد، حتی در حالی که بقیه روی یک ویکت دو مرحله‌ای تلاش می‌کردند.

در حالی که پنجه جنوبی با ریتم خوبی به نظر می رسید، بقیه بازیکنان درجه یک و متوسط ​​همچنان ناامید می شدند و به صورت تک رقمی امتیاز می گرفتند.

اما ضربه 27 توپ کلاسن باعث شد که حرکت از دست نرود زیرا 62 ران در پنج اور آخر انجام شد.

این بازیکن آفریقای جنوبی 53 توپ از 33 با عبدالصمد (28 توپ از 21 توپ) و 35 توپ از 18 با آکال حسین (16 توپ از 10 توپ) اضافه کرد زیرا SRH بالاترین امتیاز خود را در این فصل در کوتلا به دست آورد.

برای دی سی، میچل مارش بهترین توپ زنی بود که با ارقام 4-1-27-4 بازگشت، در حالی که آکسار پاتل (1/29) مدعی یک ویکت انفرادی شد. ایشانت شارما هم یکی را گرفت اما در سه اورش گران تمام شد.

آبیشک شیک به خصوص در مورد ایشانت شارما سرسخت بود و قبل از اینکه او را برای چهار نفر دیگر در ناحیه میانی بیرون بکشد، مرزهای پشت سر هم را برمی داشت.

مایانک آگاروال، اما، راحت به نظر نمی رسید و بدبختی او توسط ایشانت با یک پرتاب کننده خوب به پایان رسید. راهول تریپاتی قبل از سقوط به میچل مارش، یکی از موکش کومار را بر روی دروازه بان با شش گل اخراج کرد.

ایشانت بار دیگر در خط شلیک آبیشک قرار گرفت، که او را برای چهار ران دیگر در اوور ششم شکست داد زیرا تحویل 16 ران او به SRH کمک کرد تا بازی را با امتیاز 62 بر 2 به پایان برساند.

کولدیپ یداو می‌توانست آبیشک را اخراج کند، اما هنریش نورتیه یک گیره تنظیمی روی مرز ریخت و بازکننده نمک به زخم کاسه‌زن مالید و شعار حداکثر پنجاه‌ساله‌اش را بلند کرد. آبیشک برای رسیدن به نقطه عطف به 25 توپ نیاز داشت.

مارش به خاطر بولینگ کاتر و طولش جایزه گرفت و مارکرام و هری بروک را در ویکت دوبل اخراج کرد. طلوع خورشید به 83 برای 4 در 10 اور رسید.

سپس موکش کومار، سرعت‌دهنده متوسط، برای تمیز کردن به بیرون آورده شد، آبیشک در دو توپ اول، دو چهار توپ را شکست و کلاسن او را برای یک ضربه چهار و حداکثر ضربه زد.

اور یازدهم 24 ران انجام داد و SRH را از مرز 100 گذشت.

آبیشک سرانجام در اوور دوازدهم زمانی که سعی کرد برای جدایی از آکسار برود اخراج شد. سپس کلاسن ابتدا در اورهای مرده ضربه ای زد تا امتیاز بزرگ تری را برای میهمان به دست آورد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله