CSK vs SRH، IPL 2023: دوون کانوی، راویندرا جادجا در نقش CSK با 7 ویکت SRH را شکست داد.

حرکت سه ویکت راویندرا جادجا با 50 بی‌شکست عالی دوون کانوی تکمیل شد تا بازی را باز کند، زیرا چنای سوپر کینگز در روز جمعه در یک بازی کم امتیاز IPL به پیروزی هفت ویکت مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد رسید. Jadeja (3/22) یک چرخش سه ویکت چرخاند تا SRH را به کمتر از 134 برای 7 محدود کند و کانوی سپس یک توپ 57-77 را زد زیرا CSK از هدف فاصله گرفت و برای یک چهارم اورهای 18.4 به 138 برای 3 در 18.4 رسید. پیروزی مستقیم بر SRH در Chepauk. بتمن چپ دست شیک در حین ضربه زدن هیجان انگیز خود 12 ضربه چهار و یک شش ضربه زد و با شریک افتتاحیه روتورای گایکواد (35) در 87 دویدن به اشتراک گذاشت تا از شروع درخشان تعقیب و گریز مطمئن شود.

کانوی و روتورای گایکواد در اوور ششم به 50 رسیدند.

کانوی در حالی که به نظر می رسید CSK به سمت هدف در حال مسابقه دادن است، به مارک جانسن گام بلند قد وارد شد و مرزهای شش و چهار را زد.

ضربه زن نیوزلندی به 50 توپ از 33 توپ خود رسید تا به تعقیب و گریز CSK دامن بزند و در این روند گایکواد با استعداد را تحت الشعاع قرار دهد.

به نظر می‌رسید که دو نفره ابتدایی تیم را به خانه هدایت کنند که بدبختی برای گایکواد رخ داد. او بعد از اینکه ضربه کانوی از بازوی عمران مالیک منحرف شد، فرار کرد و با ضربه CSK از چین او به کنده‌ها برخورد کرد.

مایانک مارکانده که در حال چرخش پا است در یک روز فراموش نشدنی بهترین توپ را برای SRH به دست آورد و 2 بر 23 (4 اور) را گرفت. او ویکت های آجینکیا راهانه (9) و آمباتی رایودو (9) را به دست آورد و دومی را از گوگلی خارج کرد.

در پایان معین علی (6) واشینگتن ساندار بولینگ کرد.

قبلاً یک تست چرخشی برای خفاش‌بازان Sunrisers Hyderabad بود، زیرا توپ‌زنان آهسته چنای سوپر کینگز، به‌ویژه Jadeja، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند تا بازدیدکنندگان را به 134 برای 7 محدود کند.

Jadeja با 3 بر 22 بهترین گلزن برای CSK بود، در حالی که آبیشک شارما (34) بهترین گلزن سانرایزرز بود که پس از فرستادن به خفاش توسط کاپیتان ام.اس.

بازیکنان SRH علیرغم مشارکت 35 ران در ویکت باز بین هری بروک (18 ساله) و شارما و 36 ران در ویکت دوم بین شارما و راهول تریپاتی (21) در حالی که اسپینرهای CSK به قدرت رسیدند، تزلزل کردند.

هیچ مشارکت قابل توجهی در سطح متوسط ​​وجود نداشت، زیرا خفاش‌بازان حیدرآباد نتوانستند به تعداد آنها اضافه کنند، زیرا آنها در برابر اسپینرهای CSK مبارزه کردند.

Jadeja یک بازیکن کلیدی در Super Kings بود، زیرا او تارهایی را در اطراف batsmen های مخالف می چرخاند.

Jadeja با تجربه (3/22) و ماهیش تکشانا (1/27) پس از اینکه Dhoni اسپینرها را پشت سر هم از بیش از 7 به 15 رساند، واحد ضربه زدن SRH را خفه کردند.

Jadeja مانند همیشه 4 اور خود را به سرعت پشت سر گذاشت و گلزنی SRH را متوقف کرد. او ویکت های شارما، تریپاتی و مایانک آگاروال (2) را برداشت.

تسلط اسپینرها به حدی بود که پس از 10.3 اور، batsmen های SRH نتوانستند هیچ مرزی برای 36 توپ بعدی بدست آورند.

به نظر می‌رسید که بروک شیار خود را پیدا کرده بود و برای دو مرز متوالی به توشار دشپنده ضربه زد، قبل از اینکه روتوراج گایکواد از آکاش سینگ به خوبی گرفتار شود.

شارما که شش ضربه اول مسابقه را در سومین اور سینگ زد، قبل از تبدیل شدن به اولین قربانی جادجا، سه ضربه چهار و شش ضربه زد.

آجینکیا راهان، باتشمن چپ دست، با وارد شدن به بازی Jadeja در عمق زمین، ضربه خوبی گرفت.

آگاروال که به شماره 6 سقوط کرد، چندان دوام نیاورد.

پس از زنده ماندن از یک موقعیت گیرا و پرتاب شده توسط Jadeja، که نتوانست فرصت را حفظ کند، زیرا کلاسن مانع شد، آگاروال از چین بیرون آمد و توپ را از دست داد و Dhoni بقیه کارها را پشت کنده انجام داد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله