CSK vs PBKS Live Score Update، IPL 2023: CSK با پیروزی بر PBKS به دنبال کسب رتبه اول است

به روز رسانی زنده CSK در مقابل PBKS: CSK در مقابل PBKS© BCCI


به‌روزرسانی‌های زنده CSK در مقابل PBKS IPL 2023: چنای سوپر کینگز در بازی بعدی IPL 2023 یکشنبه در ورزشگاه ام اس چیدامبارام به مصاف پنجاب کینگز خواهد رفت. هر دو تیم بازی را با شکست در دیدارهای قبلی خود آغاز می کنند. در حالی که CSK با 32 ران در برابر راجستان رویالز شکست خورد، PBKS با 56 ران مغلوب لاکنو سوپر جاینت شد. با این حال، CSK خوشحال خواهد شد که به راحتی به خانه بازگردد، جایی که اوج پادشاه است و کاپیتان زیرک آنها MS Dhoni به دنبال خفه کردن خفاش‌بازان PBKS خواهد بود. جالب است که ببینیم کدام طرف بر طرف مقابل برتری دارد. (نقشه اطلاعات | جدول امتیازات IPL 2023)

در اینجا به‌روزرسانی‌های زنده مسابقه IPL 2023 بین CSK و PBKS به صورت زنده از چنای آمده است: • 14:01 (IST)

  امتیاز زنده CSK در مقابل PBKS: همه چشمان به Dhoni هستند

  همه نگاه ها به Dhoni خواهد بود، که به نظر می رسد در تعقیب خداحافظی است، و اگر کاپیتان طلسم مجبور باشد حتی چند بار تحویل دهد، جمعیت در انتظار لذت خواهند بود.

 • 14:01 (IST)

  CSK vs PBKS Live Score: تیم ضربتی قوی CSK

  به غیر از کانوی، بازیکنان کلیدی CSK روتوراج گایکواد و آجینکیا راهانه بودند، در حالی که شیوام دوبه توانایی خود را در گلزنی سریع نشان داد. غیبت راویندرا جادجا در مصدومیت، اتاق فکر CSK را نگران می کرد، اما این بازیکن همه کاره با بولینگ و فیلدینگ فوق العاده اش آن را جبران می کند.

 • 14:00 (IST)

  CSK در مقابل PBKS، نتیجه زنده: ضرر CSK در مقابل RR

  CSK قد بلند در جیپور به کمین افتادند زیرا batsmen ها نتوانستند امتیاز 203 را مقابل رویالز به ثمر برسانند. واحد ضربه زدن CSK که در حال انجام بود نتوانست تا RR مقاومت کند. اول، دوون کانوی، که در بهترین فرم بود، لنگ زد.

 • 13:58 (IST)

  امتیاز زنده CSK در مقابل PBKS: هر دو تیم شکست می‌خورند

  هر دو تیم بازی را با شکست در دیدارهای قبلی خود آغاز می کنند. در حالی که CSK با 32 ران در برابر راجستان رویالز شکست خورد، PBKS با 56 ران مغلوب لاکنو سوپر جاینت شد. CSK، با این حال، خوشحال خواهد شد که به راحتی به خانه بازگردد، جایی که اوج پادشاه است و کاپیتان زیرک آنها MS Dhoni به دنبال خفه کردن خفاش‌بازان PBKS خواهد بود.

 • 13:56 (IST)

  CSK vs PBKS Live Score: سلام

  سلام و به پخش زنده مسابقه IPL 2023 بین Chennai Super Kings vs Punjab Kings از استادیوم MA Chidambaram در چنای خوش آمدید. اخبار را به صورت زنده دنبال کنید.

موضوعات مطرح شده در این مقاله