Chennai Super Kings Predict XI vs Royal Challengers Bengalore, IPL 2023: چه کسی جایگزین سیساندا موگل مصدوم خواهد شد؟

IPL 2023: CSK در مسابقه بعدی به مصاف RCB خواهد رفت© BCCI

چنای سوپر کینگز در بازی قبلی با شکست نزدیک سه ران مقابل راجستان رویالز روبرو شد. با تعقیب 176، CSK از آخرین بازی به 21 بازی نیاز داشت که یک حادثه توسط Sandeep Sharma آن را نجات داد، علیرغم اینکه MS Dhoni در حال اعتصاب بود. قهرمانان چهار دوره اکنون در دیدار آینده خود در روز دوشنبه به مصاف رویال چلنجرز بنگلور خواهند رفت. CSK که قبلاً با غیبت دیپاک چهار به دلیل مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد، با یک بازیکن دیگر روبرو شد زیرا پیسر آنها سیساندا ماگالا نیز در مسابقه قبلی مصدوم شد.

جدای از آن، زانوی دونی از ابتدای مسابقات او را آزار می دهد، اما او تاکنون هر چهار بازی را انجام داده است.

دونی پس از شکست مقابل راجستان رویالز در خانه در اوایل این هفته، کمی لنگیده بود و سؤالاتی در مورد در دسترس بودن او برای بازی RCB ایجاد کرد.

اگر چه دونی در رده هشتم قرار گرفت، موفق شد تأثیرگذار باشد و تقریباً تیمش را در آخرین بازی مقابل رویالز از خط خارج کرد.

Ruturaj Gayward و Devon Conway بازکنان کار خود را انجام می دهند و Ajinkya Rahane نیز به نظر می رسد در رتبه سوم قرار گرفته است، اما میانه باید کارهای بیشتری انجام دهد.

امثال آمباتی رایودو، شیوام دوبه و راویندرا جادجا نتوانستند بروند. داب، به طور خاص، تلاش کرده است تا در هر چهار اینینگ خود روانی ایجاد کند و این در نرخ ضربه 118.84 او منعکس شده است.

CSK در مقابل RCB پیش بینی XI: روتوراج گایکواد، دوون کانوی، آجینکیا رهانه، معین علی، آمباتی رایودو، شیوام دوبه، راویندرا جادجا، ام اس دونی (c&wk)، دواین پرتوریوس/متیش پاتیرانا، ماهیش تکشانا، توشار دشپنده

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله