BCCI از کیت تمرینی جدید تیم هند قبل از فینال WTC رونمایی کرد – عکس ها را ببینید

BCCI از کیت تمرینی جدید تیم هند قبل از فینال WTC رونمایی کرد - عکس ها را ببینید

کیت تمرینی جدید تیم هند© توییتر

هیئت کنترل کریکت در هند روز پنجشنبه از کیت تمرینی جدید تیم هند در آستانه فینال جام جهانی تست برابر استرالیا رونمایی کرد. تیم تحت رهبری روهیت شارما از 7 تا 11 ژوئن در رویداد معتبر ICC در Oval به مصاف استرالیا می رود. با انقضای قرارداد حامی مالی فعلی Killer Jeans در 31 می، BCCI یک اسپانسر جدید در قالب غول پوشاک ورزشی و تجاری آدیداس دریافت کرده است. هیئت مدیره چند عکس از بازیکنان با لباس جدید خود در توییتر منتشر کرد.

در این تصاویر، افرادی مانند Shardul Thakur، Umesh Yadav، Rahul Dravid، Vikram Rathore و دیگران کیت آموزشی جدید را بر تن کردند.

پیش از این، جی شاه، دبیر BCCI از امضای قرارداد با آدیداس خبر داده بود. شاه در توییتی نوشت: “خوشحالم که همکاری @BCCI با @adidas را به عنوان یک حامی مالی یکنواخت اعلام می کنم. ما متعهد به رشد بازی کریکت هستیم و از شراکت با یکی از برندهای پیشرو پوشاک ورزشی در جهان خرسندیم. در هیئت مدیره @adidas خوش آمدید.”

قبل از Killer Jeans، MPL اسپانسر کیت تیم هندی بود و حقوق را به Kewal Kiran Clothing Limit در دسامبر سال گذشته منتقل کرد.

همچنین در دسامبر گذشته گزارش شد که غول فناوری آموزشی Byju’s، حامی فعلی، آماده است تا قبل از پایان قرارداد در نوامبر 2023، به قرارداد خود پایان دهد. همچنین گزارش شده است که BCCI به دنبال یک اسپانسر عنوان جدید است.

انتظار می رود تیم هند در فینال جام جهانی آزمایشی آینده لباس های جدید آدیداس را بر تن کند. هند میزبان جام جهانی ICC ODI از اکتبر تا نوامبر سال جاری خواهد بود. انتظار می رود این تیم قبل از اینکه لباس آبی جدید دیده شود، چند بازی تک بازی انجام دهد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله