BCCI از افزایش جوایز برای تمام مسابقات داخلی خبر می دهد

BCCI روز یکشنبه از افزایش جوایز تورنمنت‌های داخلی خبر داد و برندگان امسال Ranji Trophy جایزه عظیم 5 کرور روپیه دریافت کردند. بر اساس ساختار جدید دستمزد، برندگان Ranji Trophy که در حال حاضر چکی معادل 2 کرور روپیه دریافت می کنند، 5 کرور روپیه دریافت می کنند، در حالی که نایب قهرمان و بازنده نیمه نهایی به ترتیب 3 کرور و 1 کرور روپیه دریافت خواهند کرد. جی شاه، دبیر BCCI در توییتی نوشت: “خوشحالم که مبلغ جوایز را برای تمام مسابقات داخلی @BCCI اعلام کنم.”

ما به تلاش های خود برای سرمایه گذاری در کریکت داخلی، که ستون فقرات کریکت هند است، ادامه خواهیم داد. برندگان Ranji 5 کرور INR (از 2 کرور) دریافت خواهند کرد، برندگان رئیس زنان 50 لک (از 6 لک) دریافت خواهند کرد. جوایز جام ایران نیز دو برابر شده است و برندگان به جای 25 میلیون ریال 50 میلیون تومان دریافت می کنند و در حالی که تیم نایب قهرمان در حال حاضر جایزه نقدی دریافت نمی کند، از این پس 25 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

در جام دولیپ، قهرمانان 1 کرور و تیم نایب قهرمان 50 میلیون روپیه دریافت خواهند کرد، در حالی که برندگان جایزه ویجی هازاره اکنون یک چک 1 کرور و تیم نایب قهرمان 50 میلیون روپیه دریافت خواهند کرد. .

برندگان جایزه دئودهار قرار است با 40 لک روپیه کنار بروند، در حالی که فینالیست های بازنده 20 لک روپیه دریافت خواهند کرد. به همین ترتیب، قهرمانان جام سید مشتاق علی چکی به مبلغ 80 میلیون روپیه و تیم بازنده 40 میلیون روپیه دریافت می کنند.

در یک تقویت بزرگ برای کریکت زنان در کشور، برندگان جام یک روزه زنان بزرگسال، چکی به ارزش 50 میلیون روپیه دریافت خواهند کرد، در حالی که تیم نایب قهرمان، 25 میلیون روپیه دریافت خواهد کرد.

جایزه پولی جایزه T20 زنان نیز افزایش یافته است و برندگان 40 لک روپیه دریافت می کنند که هشت برابر آنچه اکنون دریافت می کنند. تیم بازنده 20 میلیون روپیه دریافت خواهد کرد.

فصل کریکت داخلی هند 2023-24. با Duleep Trophy از 28 ژوئن آغاز می شود و Ranji Trophy پرچمدار از 5 ژانویه سال آینده آغاز می شود.

جام دولیپ که شش تیم منطقه ای را در خود جای داده است، پس از آن جام دئودهار (لیست الف) (24 ژوئیه تا 3 مرداد)، جام ایران (1 تا 5 اکتبر)، مسابقات قهرمانی کشور T20 مردان سید مشتاق علی (اکتبر) قرار دارد. 16-6 نوامبر) و Vijay Hazare Trophy (23 نوامبر تا 15 دسامبر).

فصل بزرگسالان بانوان با مسابقات قهرمانی کشور T20 از 19 اکتبر تا 9 نوامبر آغاز می شود و پس از آن مسابقات بین منطقه ای T20 Trophy از 24 نوامبر تا 4 دسامبر برگزار می شود.

به دنبال آن جام یک روزه بزرگسالان که از 4 تا 26 ژانویه برگزار می شود، برگزار می شود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله