AUS v. IND: گزارشات گزارش شده است که Ravindra Jade به دلیل ضربه های مغزی و ترفندهای همسترینگ ، اولین آزمون را از دست خواهد داد.


واگن ایستگاه هند Ravindra Jade به دلیل ضربه مغزی و آسیب دیدگی در ناحیه همسترینگ که در هنگام افتتاح T20 International در کانبرا دریافت کرد ، به احتمال زیاد در آزمون آغازین مقابل استرالیا شرکت نخواهد کرد. 32 ساله که در آغاز 50 امتحان خود است ، احتمالاً حداقل به مدت سه هفته آنجا نخواهد بود ، که قطعاً او را از اولین دادگاه روزانه / شبانه در آدلاید که از 17 دسامبر آغاز می شود ، مستثنی می کند. در صورت مشخص شدن پارگی در ناحیه همسترینگ ، وی می تواند آن را از روز دوم تست بوکس در ملبورن از 26 دسامبر رد کند.

بوق تجاری

یک منبع BCCI به شرط ناشناس ماندن به PTI گفت: “طبق پروتکل های ضربه مغزی ICC ، پس از هرگونه آسیب سر ، یک بازیکن نیاز به 7 تا 10 روز استراحت دارد ، که در واقع جید را از یک بازی گرم سه روزه در SCG از 11 دسامبر خارج می کند.”

این منبع افزود: “بنابراین تقریباً غیرممکن است که رهبری تیم هند بتوانند جادژ را بدون وقت بازی قبل از افتتاح آزمایشات گرم کنند.”

با این حال ، نه فقط یک ضربه مغزی ، واضح است که آسیب دیدگی عضله همسترینگ احتمالاً جید را برای حداقل یک آزمایش ، اگر نه دو تست ، از بازی دور نگه می دارد. در حقیقت ، یکی از مفسران روی هوا در روز دوم گرم شدن هند و استرالیا A اظهار داشت که “خبر این است که جید به مدت سه هفته بیرون می آید” به دلیل ضربه مغزی.

با این حال ، طبق منابع BCCI ، تا زمانی که به خوبی پس از ضربه مغزی بهبود پیدا نکند ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بتواند در یک تاندون پوپلئیتال حیله گر باشد.

بلند شده

وقتی هند با یک چرخنده به مسابقات خارجی سفر کرد ، یهودیه به یک برنامه منظم تبدیل شد. در 49 آزمایش او 213 ویکت گرفت و 1886 دوش را با صد و 14 پنجاه میانگین 35.26 به ثمر رساند.

مصدومیت Jadea قطعاً به این معنی خواهد بود که Ravichandran Ashwin تنها چرخنده خواهد بود ، زیرا در طول بازی تدارکاتی برابر استرالیا A ، او قدرتمندتر از Kuldip Yadav چپ دست جوان به نظر می رسید.

مباحث ذکر شده در این مقاله