AUS v. IND: گزارشات گزارش شده است که Ravindra Jade به دلیل ضربه های مغزی و ترفندهای همسترینگ ، اولین آزمون را از دست خواهد داد.


واگن ایستگاه هند Ravindra Jade به دلیل ضربه مغزی و آسیب دیدگی در ناحیه همسترینگ که در هنگام افتتاح T20 International در کانبرا دریافت کرد ، به احتمال زیاد در آزمون آغازین مقابل استرالیا شرکت نخواهد کرد. 32 ساله که در آغاز 50 امتحان خود است ، احتمالاً حداقل به مدت سه هفته آنجا نخواهد بود ، که قطعاً او را از اولین دادگاه روزانه / شبانه در آدلاید که از 17 دسامبر آغاز می شود ، مستثنی می کند. در صورت مشخص شدن پارگی در ناحیه همسترینگ ، وی می تواند آن را از روز دوم تست بوکس در ملبورن از 26 دسامبر رد کند.

بوق تجاری

یک منبع BCCI به شرط ناشناس ماندن به PTI گفت: “طبق پروتکل های ضربه مغزی ICC ، پس از هرگونه آسیب سر ، یک بازیکن نیاز به 7 تا 10 روز استراحت دارد ، که در واقع جید را از یک بازی گرم سه روزه در SCG از 11 دسامبر خارج می کند.”

این منبع افزود: “بنابراین تقریباً غیرممکن است که رهبری تیم هند بتوانند جادژ را بدون وقت بازی قبل از افتتاح آزمایشات گرم کنند.”

با این حال ، نه فقط یک ضربه مغزی ، واضح است که آسیب دیدگی عضله همسترینگ احتمالاً جید را برای حداقل یک آزمایش ، اگر نه دو تست ، از بازی دور نگه می دارد. در حقیقت ، یکی از مفسران روی هوا در روز دوم گرم شدن هند و استرالیا A اظهار داشت که “خبر این است که جید به مدت سه هفته بیرون می آید” به دلیل ضربه مغزی.

مطالب پیشنهادی  تنها بازیکن کریکت تاریخ! Shubman Gill Bags رکوردی بی نظیر با Maiden IPL Ton

با این حال ، طبق منابع BCCI ، تا زمانی که به خوبی پس از ضربه مغزی بهبود پیدا نکند ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بتواند در یک تاندون پوپلئیتال حیله گر باشد.

بلند شده

وقتی هند با یک چرخنده به مسابقات خارجی سفر کرد ، یهودیه به یک برنامه منظم تبدیل شد. در 49 آزمایش او 213 ویکت گرفت و 1886 دوش را با صد و 14 پنجاه میانگین 35.26 به ثمر رساند.

مصدومیت Jadea قطعاً به این معنی خواهد بود که Ravichandran Ashwin تنها چرخنده خواهد بود ، زیرا در طول بازی تدارکاتی برابر استرالیا A ، او قدرتمندتر از Kuldip Yadav چپ دست جوان به نظر می رسید.

مباحث ذکر شده در این مقاله