AUS v. IND: ناتاراجان پس از اولین حضور در هند می گوید: “تجربه سورئال”


اولین حضور دریایی Natayrajan در اولین بازی بین المللی خود در سومین تیم ODI هند مقابل استرالیا روز چهارشنبه در ساختار بیضی شکل Manuka Oval در کانبرا برگزار شد. در اولین حضور او ، تصویر چپ دست دو ویکت گرفت ، و به تیمش کمک کرد 13 قسمت را برد که استرالیا 2-1 این سری را برد. گفت که نمایندگی کشورشان یک “تجربه سورئال” بود ، ناتاراجان روز پنجشنبه گفت که با مشتاقانه منتظر مدعیان جدیدی برای بازی در هند است. ناتارایان در توییتر خود نوشت: “نمایندگی کشور یک تجربه سورئال بود. از همه شما برای آرزوهایتان متشکرم.”

بوق تجاری

وی همراه با ایموجی پرچم هند افزود: “چشم به راه چالش های جدید هستیم.”

پس از اینکه هند برای اولین بار 302 وات را منتشر کرد ، ناتاراجان اولین موفقیت خود را برای بازدید کنندگان انجام داد. درست در مرحله ششم بازی ، مارنوس لابوشان – دهانه باز به جای دیوید وارنر مصدوم – وقتی هند گل اول فیلم پاور پلی را در این سری دریافت کرد ، تحویل کوتاه از ناتاراجان را مختل کرد.

او پس از مرگ دوباره بازگشت تا اشتون هاگر ، که آخرین امید واقعی استرالیا برای تکمیل تعقیب و گریز و سفید کردن سریال بود ، و یک اولین حضور فراموش نشدنی را برکنار کند.

او مسابقه را با نتیجه 70-2 به پایان رساند.

در ابتدا ، ناتاراجان برای تور استرالیا در تیم T20 هندوستان قرار گرفت ، اما به ODI و همچنین پشتیبان Naudip Saini ، که قبل از شروع سریال از گرفتگی کمر شکایت داشت ، دعوت شد.

ناتارایان پس از نمایش چشمگیر در لیگ برتر هند (IPL) ، دختران خود را به هند فراخواند.

ناتاراجان که تقریباً به میل خود توانایی گرفتن یورکرها را داشت ، یک دیگ مرگ برای SunRisers Hyderabad برق زد و در هر تعداد مسابقه 16 ویکت را به عنوان کمک به امتیاز دهی به رهبری دیوید وارنر در مرحله حذفی IPL 2020 گرفت.

بالا رفته

اکنون او را می توان در بازی در سه مسابقه سری T20 مقابل استرالیا مشاهده کرد که از روز جمعه در مانوکا بیضی آغاز می شود. سپس دو تیم برای دو مسابقه باقی مانده به سیدنی سفر می کنند.

پس از تور با “توپ های سفید” یک سری تست چهار مسابقه ای برگزار می شود که از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله