AUS v. IND: ساچین تندولکار می گوید: نبود Wirah Koli یک “خلا” برای هند ایجاد می کند


ساچین تندولکار ، اسطوره کریکت گفته است که جدایی کاپیتان ویرات کولی در یک تور آزمایشی به استرالیا “خلا” برای هند خواهد بود ، اما افزود که این یک فرصت طلایی را برای این بازیکن جوان فراهم می کند. کوهلی فقط در اولین چهار دادگاه ، که در آدلاید در 17 دسامبر آغاز می شود ، قبل از بازگشت به خانه برای تولد اولین فرزندش ، حزب را اداره خواهد کرد. برخی از پیشکسوتان از کولی ، کاپیتان هند در هر سه قالب ، خواسته اند که به طور مداوم برخی از وظایف کاپیتانی را تحویل دهند. Tendulkar به بحث پیوست ، اما گفت که “قدرت” هند کمک خواهد کرد زیرا آنها ادعای پیروزی در سری دوم آزمایشات در استرالیا را دارند.

بوق تجاری

تندولکار ، رکوردار و کاپیتان سابق هند در مصاحبه AFP گفت: “اگر یک بازیکن باتجربه مانند این (کولی) را از دست بدهید ، بدون شک جای خالی است.”

تندولکار افزود: “اما بیایید ببینیم ، این مربوط به افراد نیست. این مربوط به تیم ما و بهترین چیز در مورد کریکت هند است که اکنون قدرت وجود دارد.”

“بنابراین ویرات به دلایل شخصی باید برگردد ، و برخی از جوانان فرصت بازی در جای خود را پیدا می کنند ، و این فرصتی برای شخص دیگری است.”

استرالیا در یک سری بازی های یک روزه هند با نتیجه 2 بر 1 مغلوب هند شد و گردشگران نتیجه بازی های 20 بازی را تغییر دادند.

مردم کولی که از اولین پیروزی تاریخی استرالیا در آخرین دور خود در سال های 19-19-2018 لذت بردند ، می دانند که این پیشنهاد سخت تر خواهد بود.

استرالیا در رده بندی آزمون جهانی به تازگی از هند پیشی گرفته است و بازی “آدلاید” اولین دوره پنج روزه هند در خاک خارجی است.

“حمله کامل بولینگ”

تندولکار 47 ساله گفت كه دو سال پیش كه دیوید وارنر و استیو اسمیت ، اسكله بازان برجسته تیم های استرالیایی به توپهای معلق بازگشتند كه مانع از این كار شدند ، بسیار “قویتر” بودند.

تندولکار گفت: “از آخرین باری که استرالیا در هند بازی کرد ، آنها سه بازیکن مهم داشتند. آنها وارنر ، اسمیت و (مارنوس) لابوشان را در اختیار دارند.”

“این تیم در مقایسه با تیم قبلی بسیار بهتر است. وقتی یک جفت از اعضای ارشد شما از بین رفت ، ناگهان این خلا را احساس می کنید ، و این توسط استرالیا احساس می شود.”

اما تندولکار اصرار داشت که حمله بولینگ در هند به رهبری جاسپر بومرا آتشین و راویچندران اشوین بی پروا نیز قدرتمندتر بوده و می تواند استرالیا را به چالش بکشد.

وی در پاسخ به این س askedال که آیا این قوی ترین حمله ای است که هند انجام داده است ، گفت: “هر دوره باید جدا باشد ، من دوست ندارم مقایسه کنم.”

“اما می توانم بگویم که این (هند) یک حمله کامل در بولینگ است. بنابراین مهم نیست که روی چه سطحی بازی کنید ، همه طرفها را دارید.

“شما بولرهایی دارید که می توانند توپ را تاب دهند. وقتی نوبت به تغییرات و بی دست و پا می رسد ، آن هم بسیار است.

بالا رفته

“کسی به شدت به عرشه ضربه می زند. برای چرخش نیز یک چرخش وجود دارد ، ما برای انگشتان یک چرخش داریم.”

Tendulkar ، استاد بزرگ خفاش ، اولین بار در هند در 16 سالگی در سال 1989 اولین بازی خود را انجام داد و قبل از بازنشستگی در سال 2013 رکورددار ضرب و شتم شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله