AUS v. IND ، ODI اول: ویرات کوهلی زبان بدن “ناامید کننده” را پس از 66 از دست دادن در سیدنی انتقاد می کند

استرالیا علیه هند ، اول ODI: ویرات کولی انتقاد می کند

ODI اول: هند در روز جمعه در سیدنی توسط استرالیا مورد ضرب و شتم قرار گرفت.© خبرگزاری فرانسه


وقتی هارون فینچ و استیو اسمیت روز جمعه بازدید کنندگان از تمام نقاط زمین کریکت سیدنی را شکار کردند ، شکارچیان شانه های خود را به زمین انداختند ، ویرات کوهلی ، کاپیتان هند ، انتقاد از زبان بدن تیمش را به دنبال داشت. فینچ و اسمیت قرن ها به دست آوردند زیرا استرالیا 374 مورد از 6 مورد از 50 تخصیص داده شده را به میزان قابل توجهی قرار داده است. در پاسخ ، هند با وجود پنجاه سال شیار داوان و هاردیک پاندیا ، به هدف 66 دویدن نرسید. کوهلی گفت که اگر (با تخصیص موارد از دست رفته) نسبت به کیفیت بالایی مانند استرالیا ریسک نکنید ، این کار باعث پرداخت شما می شود.

بوق تجاری

کوهلی هنگام ارائه بعد از بازی گفت: “زبان بدن بعد از شلیک 25-26 ناامید کننده است. طرف با کیفیت به شما آسیب می زند (اگر پاسهای میدانی داشته باشید).”

کاپیتان هندی همچنین تأکید کرد که تیم گزینه بولینگ اضافی را از دست داده است زیرا هاردیک برای عبور چندین ضربه از وسط مناسب نیست.

کوهلی گفت: “متأسفانه ، هاردیک برای شستشوی کافی مناسب نیست و ما گزینه های دیگری مانند Stoynis یا Maxwell برای انتخاب نداریم.”

پیرات یک گل در سال 375 ، ویرات کولی از نحوه نزدیک شدن تیمش به این تعقیب خوشحال شد و گفت که کریکت مثبت مشابه را در بازی های بعدی نیز ادامه خواهد داد.

بالا رفته

کوهلی افزود: “ما به عنوان یک واحد ضرب و شتم متعهد به کریکت مثبت هستیم و در آینده نیز این کار را خواهیم کرد.”

با پیروزی ، استرالیا در یک سری سه مسابقه با نتیجه 1 بر 0 پیش افتاد. دومین ODI روز یکشنبه در همان مکان برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله