AUS در برابر IND: VVS لاکسمن خوشحالم که می بینم رهبری Hardky Pandya را نشان می دهد


پس از تصمیم واگن برای اعطای جایزه “مرد سری” به تازه وارد T. Natarajan ، کریکت سابق هند VVS Laxman از ویژگی های رهبری Hardyk Pandi استقبال کرد. ناتارایان ، که با یک دیگ بخار اضافی به استرالیا آمد ، نه تنها اولین بازی خود را انجام داد ، بلکه تحت تأثیر بولینگ نیز قرار گرفت. لاکسمن گفت این حرکتی “شگفت انگیز” توسط پندی است و افزود که بدون شک ناتاراجان در آینده به کار سخت خود ادامه خواهد داد. لاکسمن در توئیت خود نوشت: “ژست عالی از @ hardikpandya7 بسیار خوشایند است که می بینم او رهبری را نشان می دهد. من همچنین از @ Natarajan_91 بسیار خوشحالم. شک ندارم که ناتو به سختی کار خواهد کرد و پیشرفت و پیشرفت خود را نشان می دهد. موفق باشید.”

بوق تجاری

پاندیا روز سه شنبه در گفتگو با ANI در مورد اعطای جایزه ناتاراجان به “مرد سریال” گفت که او قاطعانه به حمایت از مردم در رسیدن به آرزوهای آنها اعتقاد دارد و برای او مرد جوان واقعا شایسته این جایزه بود.

“من می خواهم که مردم به خودشان ایمان داشته باشند و به هر چیزی دست یابند ، حتی اگر شانس مخالف آنها باشد. این فقط راه من برای قدردانی از زحمات او در طول سالها است. برای من ، ناتراجان شایسته جایزه” مرد سریال “است. بنابراین در اولین بازی خود با درخشش بسیار که گواه ایمان و استعدادی است که او در اختیار دارد. ”

در حالی که ناتاراجان فقط دو ویکت در ODI انتخاب کرد ، او در شش مسابقه در سری سه مسابقه T20I – بیشتر از همه بازیکنان این سری ، کار را تمام کرد.

در حقیقت ، او اینگونه به بازی بولینگ یورک ها ادامه داد ، که هنگام تهیه مقایسه با ظاهر خان همه و همه را تحت تأثیر قرار داد.

ناخدا ویرات کولی گفت: SS می تواند یک دارایی برای تیم باشد.

کوهلی روز سه شنبه در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “ناتاراجان … برای او یک ذکر ویژه است ، زیرا در غیاب بومرا و شامی ، او کسی بود که ایستاد و واقعاً تحت فشار قرار گرفت.

بالا رفته

“او بسیار آرام ، بسیار سخت کوش و بسیار متواضع به نظر می رسد. من برای او بهترین ها را آرزو می کنم.

وی افزود: “کاسه چپ دست همیشه یک مزیت در زمین است و اگر بتواند پایدار باشد ، اگر سال آینده به جام جهانی برویم برای ما عالی خواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله