AUS در برابر IND: ویرات کوهلی برابر است با رکورد Rohit Sharma در بیش از نیم قرن حضور در T20I

هند و استرالیا: ویرات کولی برابر است با رکورد روهیت شارما در بیش از نیم قرن حضور در T20I

هند و استرالیا: ویرات کولی روز سه شنبه 25 امین T20I خود را در سومین T20I در سیدنی زد.© خبرگزاری فرانسه


ناو هندی Virat Koli رکورددار تقریباً نیم قرن در کوتاهترین قالب بازی است. کوهلی در حالی موفق به کسب یک موفقیت در برابر استرالیا شد که روز سه شنبه به نیمه 25 ام خود در سومین و آخرین T20I در سیدنی کریکت گوردن رسید. کاپیتان هندی تعداد روهیت شارما را که در T20I پنجاه ساله است مقایسه کرد ، زیرا هر دو 25 ساله هستند. در حالی که کوهلی در 79 امین ورود خود به یک نقطه عطف رسید ، روهیت 100 بار زمان برد تا نیمه 25 خود را در کوتاهترین قالب بازی بشکند. باتسمن ، که استرالیا را گشود ، دیوید وارنر – سوم در لیست ، ثبت نام 19 دهه پنجاه ، و ایرلندی پاول استرلینگ – در مکان چهارم.

بوق تجاری

روز سه شنبه ، نیم قرن کهلی بیهوده گذشت زیرا استرالیا در سومین T20I 12 بار بر هند پیروز شد. در حالی که هند پس از برنده شدن در دو بازی اول ، در سه مسابقه سری T20I برنده شده است ، استرالیا برای جلوگیری از سفیدکاری ، پیروزی دوم را به دست آورد.

اکنون هند یک سری تست چهار مسابقه ای مقابل استرالیا برگزار می کند که از 17 دسامبر آغاز می شود. اولین مسابقه شبانه روز خواهد بود و کوهل پس از اولین آزمایش به خانه می رود زیرا BCPI از پدر و مادر مرخصی گرفته است.

در دسترس بودن روهیت برای سری Test نیز مشخص نیست ، زیرا شایستگی وی در 11 دسامبر در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو بررسی می شود.

در همین حال ، هند A و استرالیا A اخیراً در یک بازی عملی سه روزه به میادین رفتند و این بازی با تساوی به پایان رسید. کامرون گرین در ابتدای بازی یک قرن برای استرالیا A گلزنی کرد ، در حالی که Ajinkya Rahane در اولین بازدید برای بازدیدکنندگان همین کار را انجام داد.

بالا رفته

تیم هند و استرالیا A در بازی عملی بعدی که از روز جمعه آغاز می شود با یکدیگر دیدار می کنند.

با این حال ، این مسابقه زیر نور برگزار می شود و این یک رقابت از “توپ های صورتی” خواهد بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله