AUS در برابر IND: محمد کایف در مرحله سوم T20I به زمین هندوستان برخورد کرد و گفت که این می تواند شانس حضور در جام جهانی را از بین ببرد


محمد کایف ، کرکت باز سابق هند معتقد است که استانداردهای ضعیف میدانی هند می تواند شانس قهرمانی در جام جهانی سال آینده را بدتر کند. در سومین T20I در روز سه شنبه استرالیا 186 دوش را در پشت متیو وید و گلن ماکسول درخشان نیم قرن انجام داد. با این حال ، عامل دیگر در تعداد کل عظیم استرالیا ، کشت بی نظیر مزارع هند و کاهش میزان صید است. کایف ، که مهارت خود را در زمینه کریکت تجدید نظر کرد ، ابراز ناامیدی کرد و گفت هند در صورت ادامه دادن به همان کار ، می تواند بازیهای مهم را در مسابقات بزرگ از دست بدهد.

بوق تجاری

وی گفت: “بسیاری از شکارهای فراموش شده و زمین های اشتباه نمی توانند بخشی از بازی باشند. آنها این کار را بیش از حد انجام می دهند. اگر هند مجبور است در ماه اکتبر در جام جهانی هند پیروز شود ، پس اگر شکار اینگونه باشد ، مسابقات بزرگ را از دست می دهید.” سر و صدا در تلویزیون سونی پس از مسابقات.

باتمن هندی سابق گفت: سوسیس و کالباس جوان وقتی از بازیکنان میدانی کمکی نمی گیرند مشکل می شود. کایف روزهای بازی خود را به یاد آورد و گفت که اگر زمین گیران در طول مسابقه اشتباه کنند ، مجبور به تمرین ساعت های اضافی می شوند.

کایف گفت: “این تیم هندی بولرهای جوانی دارد ، بنابراین هنگامی که آب خوردن سرو می شود ، افراد بیچاره به اورکلاک برمی گردند. بولر چیزی نمی گوید ، اما فکر می کند این بخشی از بازی است. اما اینطور نیست.”

وی افزود: “اگر ما بولینگ آجیت آگاركار ، سرینات یا ظاهر خان را آزاد كنیم ، حتی اگر آنها به هافبك خیره خیره شوند ، شما باید روز دیگر دو ساعت دیگر تمرین كنید.”

استرالیا در سومین T20I دوازدهمین پیروزی خود برابر هند را به دست آورد. در حالی که هند پس از برنده شدن در دو بازی اول ، در سه مسابقه سری T20I پیروز شده است ، استرالیا برای جلوگیری از سفیدکاری ، پیروزی دوم را به دست آورد.

اکنون هند یک سری تست چهار مسابقه ای مقابل استرالیا برگزار می کند که از 17 دسامبر آغاز می شود.

بالا رفته

اولین مسابقه یک کار شبانه روزی خواهد بود و کوهل پس از اولین مرخصی والدین پس از دریافت BCPI ، به خانه می رود.

در دسترس بودن روهیت برای سری Test نیز مشخص نیست ، زیرا شایستگی وی در 11 دسامبر در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو بررسی می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله