AUS در برابر IND: متیو وید می گوید استیو اسمیت اگر دوباره در استرالیا کاپیتان بگیرد “خوب عمل خواهد کرد”


کاپیتان T20 استرالیایی ، متیو وید روز دوشنبه گفت که مدیر پشتیبانی استیو اسمیت ، که “نظرات زیادی” در مورد نحوه حرکت تیم در زمین دارد ، اگر دوباره به او یک نقش رهبری داده شود ، “کار بزرگی” انجام خواهد داد. وید پس از مصدومیت آرون فینچ در بازی افتتاحیه در کانبرا ، فرمانده کاپیتان دومین T20 مقابل هند در سیدنی را در دست گرفت. در مورد اسمیت ، که به دلیل نقش خود در رسوایی جعل شمشیر در سال 2018 ، نقش کاپیتانی خود را از دست داد ، وید گفت که تیم گزینه های زیادی دارد و آنها شامل یک ستاره در حال جنگ هستند.

بوق تجاری

“ما مدیران بسیار خوبی داریم ، من کاپیتانی دارم ، اما اسمیت را داریم ، موئیس (انریکز) وجود دارد که تیم BBL خود را اداره می کند. ما پسرانی داریم که تجربه زیادی دارند ، بحث های زیادی درباره سالمندان دارند ، اما همه ما با هم کار می کنیم.” گفت وید.

“من رانندگی در زمین نیستم ، بدیهی است که فینچی (آرون فینچ) کاپیتان ما است و همه ما با هم کار می کنیم وقتی او خوب بازی کند. بنابراین اسمیت حرف های زیادی زد ، او مدتها یک کاپیتان عالی بوده است و قصد دارد کار بزرگی انجام دهد. اگر فرصتی فراهم شود ، “وی افزود.

این مرحوم که در مورد خودش صحبت می کرد ، گفت که از زمان اجبار به بازگشت به تیم در سال 2019 ، دو سال پس از آزادی ، او به یک بازیکن کاملا متفاوت تبدیل شده است.

پیش از Ashes 2017-18 ، بازیکن 32 ساله از آزمون های استرالیا و T20 رد صلاحیت شد ، اما سال گذشته پس از دویدن دو بار در فصول 19-19 2018 تاسمانیا و هوبارت ، جایگاه خود را در خاکستر بدست آورد. “

وید گفت: “بله ، من 32 ساله هستم و مدتهاست که هستم ، اما خودم را به عنوان یک بازیکن کاملا متفاوت می بینم. متیو وید ، پسری که به عنوان دروازه بان بازی می کرد ، یک بازیکن کاملا متفاوت از بازیکنی است که در سه سال گذشته بازی کرده است.”

“من تقریباً احساس می کنم که این زوج دو سال پیش کار خود را شروع کرده اند ، اولین بازی خود را در 30 سالگی انجام دادند” ، بازیکنی که دهه دوم موفقیت T20I را شکست ، اضافه کرد.

وید پس از بازگشت به کنار ، دو قرن در پنج سری از “تست های خاکستر” گلزنی کرد.

وید گفت که “هیچ تفاوتی با مردانی مانند هادز (برد هادین) و مایک هاسی” ندارد ، که 30 سالگی را نیز پشت سر گذاشته اند.

“وقتی سن شما به سن من می رسد همیشه درباره سن صحبت می شود و این ماهیت این جانور است. هر بازی ای که برای استرالیا بازی می کنم همان بازی است که فکر نمی کردم بتوانم آن را بدست آورم و این آخرین بازی من است یا اینکه 50 بازی دیگر انجام خواهم داد ، این مرا خجالت نمی کشد ، “او اضافه کرد.

پس از تحویل به کاپیتان وید گفت: “… این بازی به سرعت در حال حرکت است و گاهی اوقات اتفاقاتی کاملاً غیر منتظره رخ می دهد و این دقیقاً همان اتفاقی است که در این سناریو افتاده است.”

“بسیاری از بچه ها هستند که در آن زمان می توانند این کار را روی زمین انجام دهند ، که کار من را بسیار راحت تر کرد.”

استرالیا دو T20I اول را برای قبول سری سه مسابقه از دست داد. ستاره هاردیک پاندیای “ستاره هند” برای آخرین بار دو شششک را شکست ، به طوری که در آخرین خروج میزبان شش گل به دست آورد.

وید گفت: “اگر دو T20I خود را از دست بدهید ، هند نیز طرف خوبی در T20 است ، آنها همچنین از IPL جدا شدند ، در این قالب واقعاً بسته شدند ، بنابراین ما از بهترین تیم مورد ضرب و شتم قرار گرفتیم.”

“ما دیشب کریکت هوشمند بازی کردیم ، آخرین شکار را داشتیم ، این می تواند یکی دو راه داشته باشد ، اما متاسفانه گوردیک اینجا بود و او به راحتی طناب ها را پاک می کند.”

وید پس از آنکه ویرات کولی ، ناخدا هندی ، در طی T20I دوم یک پرستار کودک را آزاد کرد ، پایان یافت. وید در مورد اخراج گفت که لیاقت اخراج در این مرحله را دارد.

“من دیدم ویرات اولین بار است که لمس می کند ، اما پس از آن نمی بینم که توپ بار دوم بیرون می آید ، فکر کردم که او احتمالاً آن را گرفت … به محض اینکه دیدم نفر دوم وارد شد ، شروع کردم به دور شدن. در واقع با من تماس گرفت ، اما دیر بود. من هنوز مجبور شدم بیرون بیایم. “

وید در مورد تدارکات استرالیا برای جام جهانی T20 سال آینده گفت: “… ما در دو بازی گذشته احتمالاً توپ را به خوبی نتوانسته ایم به پایان برسانیم.”

“ما بازیکنان خوبی داریم. متأسفانه دیشب هیچ کس مثل (میچل) استارک و (جاش) هازلوود نبود که به هر تیم بین المللی آسیب برساند. ما احتمالاً در حال حاضر ترکیبی را که در شش تیم برتر است مخلوط می کنیم ، ترکیب مناسبی برای جام جهانی پیدا کنید. “

“شما شش ماه قبل از جام جهانی دیدن تیم بهتری را شروع خواهید کرد.”

استرالیا با مجروحیت زیادی روبرو است و دیوید وارنر در اولین آزمایش شک کرد و استارک به دلیل بیماری در خانواده از سری T20 انصراف داد. پت کامینز به عنوان بخشی از مدیریت بار ، برای مجموعه ای با تعداد محدود پرسنل استراحت کرد.

بلند شده

با این حال ، وید گفت که آنها قبل از اولین آزمون که از 17 دسامبر آغاز می شود ، زمان کافی برای تجدید گروه را دارند.

وی گفت: “به هر حال ما بین آخرین T20 و اولین آزمایش فاصله زیادی داریم ، بنابراین گزینه های زیادی برای ژل زدن داریم ، مشکلی نخواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله