AUS در برابر IND ، پیش نمایش دوم T20I: هند به دنبال یک سریال علیه استرالیا است


قانون “جایگزینی ضربه مغزی” پس از شکست هند در استرالیا در سری ابتدای سه مسابقه Twenty20 International (T20I) ، موضوع اصلی گفتگو شد. یوزوندرا چاهال در نیمه راه جایگزین راویندرا جیدا شد که ضربه او را به توپچی کلاه ایمنی دروازه بان میچل استارک زد ، و چرخنده پا نقش مهمی در برد 11 بازی هند داشت و سه ویکت گرفت. خود جید نقش بزرگی را ایفا کرد و 44 شکست ناپذیر را شکست داد تا هند را به پیروزی های کلی برساند. این پیروزی دومین پیروزی متوالی هند در دور برگشت بود که میزبان را در آخرین ODI در کنفرانس بیضی مانوکا در کانبرا شکست داد. اکنون این اقدام به سمت سیدنی در حال حرکت است ، T20I دوم و سوم قرار است در SCG انجام شود. روز یکشنبه ، هند سعی می کند این سریال را مهر و موم کند ، اما بقیه سری T20I بدون خدمات Jade باقی می مانند.

بوق تجاری

جید با اضافه شدن به تیم تحقیقاتی Shardul Thakura از مجموعه T20I حذف شد. در دو مسابقه قبلی ، همه کاره از عقب پیشی گرفته و احتمالاً از دست خواهد رفت.

استرالیا پس از از دست دادن T20I شروع به جوش خواهد آورد. آنها در بیشتر مسابقه سلطه داشتند ، اما در لحظات حساس مجاز به استفاده از آنها بودند.

آنها هند را روی تشک 114 در 6 در 16.5 فریم قرار داده بودند ، اما آنها هیچ برنامه ای برای مقاومت در برابر ضربات جید نداشتند و مجبور شدند که هزینه زیادی بپردازند زیرا هند موفق شد 161 را برای هفت نفر در جدول قرار دهد.

میزبان پس از از دست دادن 7.3 فریم در تعقیب 56 سوار شد ، اما یک بار دیگر برتری خود را به دست آورد و تلاش کرد تا تهاجمی تر باشد. کاپیتان آرون فینچ و استیو اسمیت در تلاش برای شکست دادن چاهال سقوط کردند.

D’Arcy Short ، که از بالا جانشین دیوید وارنر مصدوم شد ، برای رسیدن به محدودیت ها تلاش کرد ، در 34 رانش با 38 گل تلو تلو خورد و پف کرد قبل از این که به تی ناتاراجان ، ستاره اول هند سقوط کند.

بزرگترین نکته مثبت میزبان در آن روز عملکرد موسی انریکز بود. واگن از دیگهای دیگ انتخاب شد ، سه ویکت را گرفت و فقط 22 اجرا از چهار شلیک را انجام داد ، سپس آنها را تماشا کرد و 30 گل از 20 گل را به ثمر رساند.

هند ، به خصوص در بخش بولینگ ، به دنبال T20I دوم پر از اعتماد به نفس می رود. Chahal ، T Natarajan و Washington Sundar همه با توپ توپ استثنایی بودند.

بالا رفته

در حالی که چاهال و ناتاراجان هرکدام سه گل به ثمر رساندند ، ساندر در بدترین شرایط قرار گرفت و از چهار ضربه فقط 16 اجرا کرد.

KL Rahul با 51 گل از 40 گل ، بهترین گلزن هند در این مسابقه بود. هند امیدوار است که بقیه ستاره های شلوغ در دو T20I بعدی به مهمانی بیایند.

مباحث ذکر شده در این مقاله