ATK Mohun Bagan دو خوب در داربی در کلکته – فوتبال

وقتی جمعه شب گلزنی عالی در پست چپ انجام داد ، مانویر سینگ یکی بهتر از کمک به گل ATC Mohun Bagan در اولین ISL7 بود. در دقیقه 85 ، گل سینگ به “بنگال شرقی” پس از اینکه روی کریشنا در 49 ام با یک پاور چپ دیگر دروازه حریف را باز کرد ، با نتیجه 2 بر 0 “ATK Mohun Bagan” را شکست داد.

موهون باگان کارل ماخائو هافبک میانی ATK گفت: “دو پیروزی ، دو کلین شیت ، این شروع خوب بود” ، که همراه با مدافع میانی تایر دوباره کلید اصلی دفاع فشرده بعدی آنها شد.

سینگ 25 ساله با گوا خویشاوند است. وی قبل از انتقال به ATC Mohun Bagan سه فصل را برای گوا گذراند و در سال 2017 در فینال جام سانتوس برابر گوا برنده بنگال شد. روز جمعه ، او بیشترین استفاده را از تماس اولیه نارایان داسا کرد ، میدان تیلاک را گاز گرفت ، سقف را زد و برآمد. آنتونیو لوپز حباس ، مربی ATK Mohun Bagan ، که معروف است از افراد تعریف نمی کند ، گفت: “یک بازیکن خوب ، یک حرفه ای خوب.”

بعد از نیمه اول مساوی ، گل کریشنا ATC Mohun Bagan را به میدان فرستاد. جایش رین این حرکت را انجام داد. دو پاس منفرد از جانب رن و هرناندز ، اسپانیایی که از دنی فاکس ، کاپیتان بنگال شرقی محافظت کرده و او را به کریشنا هدایت کرد ، توپ را از دید کامل دروازه قرار داد. رانندگی فوری او از طریق پای مدافع اسکات نویل و زیر دست دجیت ماژومر ، “بنگال شرقی” هزینه اولیه سفر را پرداخت کرد.

اگر IC بنگال شرقی چندان بالینی نبود ، به این دلیل بود که آنها وقت نداشتند که مستقر شوند. و با این وجود آنها 22 پاس از روی شانه بازی کردند ، حرکتی که با ضربه سر ژاک مگیوما به پایان رسید ، کادرفنی را پشت توپ قرار داد و مادر اشتاینمن آلمانی در مرکز خط میانی به خوبی شروع کرد. بالوانت سینگ یک بار بین مدافعان میانی قرار گرفت و درصورتی که داور CR Srikrishna احساس کرد که تیری مچ پا آنتونی پیلکینگتون را به اندازه کافی محکم قطع کرده ، SC SC بنگال شرقی می توانست یک پنالتی بزند.

پس از یک نوسان زودهنگام ، ATK Mohun Bagan یک فرار طبیعی انجام داد ، در اعماق نشست و به دنبال یک ضربه در وقت شکست بود. بهترین موقعیت نیمه اول زمانی بود که در دقیقه 38 شلیک هرناندز ماجومدر پس از پرواز از سمت چپ ، دست به دست شد. این اتفاق پس از آن افتاد که زایمان ، برنامه ریزی شده توسط پروبیر داس ، به صورت افقی افتاد.

پیلکینگتون ، با شکستن در بازی ، در دقیقه 83 کفش را پیچاند ، که آریندام باتاچاردجا مجبور شد آن را پرواز کند و دور بماند ، ماگما فصل خوبی را نیز برای مردم فاولر رقم می زند. “در پایان ، ما ساده لوح بودیم ، اما چندین بار نگاه کردیم که چه تیمی خواهیم بود. ما بهبود خواهیم یافت. ”