ATK Mohun Bagan، وستهم یونایتد در یک رویارویی پرتنش امتیاز کسب کردند

ATK Mohun Bagan FC به عنوان بخشی از افتتاحیه Reliance Foundation Presents Next Generation League Premier Cup در پارک شرکتی Reliance (RCP) در ناوی بمبئی روز چهارشنبه برابر وستهم یونایتد به تساوی 1-1 رسید. اشغالگران که در لیگ توسعه بنیاد تکیه (RFDL) که اخیراً به پایان رسیده سوم شدند، چند لحظه تا کسب سه امتیاز این بازی فاصله داشتند. با این حال، گل دیرهنگام فاوور فاونمی، بازیکن جانشین همرز، به قهرمان فعلی جام حذفی جوانان یک امتیاز در این بازی داد.

«دریانوردان» با توجه به اینکه حواسشان پرت نشد و از همان ابتدا بازی را به سمت حریف چرخاند مثبت شروع کردند. آنها به اندازه کافی سازماندهی شده بودند تا حملات دفاعی را مختل کنند و مرتباً به خط دفاعی وستهام نفوذ می کردند و چند پاس بد را از میانه شروع می کردند.

آنها بلافاصله در دقیقه 10 به موفقیت دست یافتند، زمانی که خط دفاعی توپ را دوباره به دست آورد و آن را یکپارچه به سمت زمین حرکت داد. سهیل احمد بات، مهاجم ATK Mohun Bagan به سرعت از موقعیت گلزنی استفاده کرد و از خط دفاعی همرز عبور کرد و توپ را در گوشه سمت راست پایین دروازه به پایان رساند.

پس از آن، تیم کلکته در تلاش های دفاعی خود بسیار سرسخت بود زیرا خط هافبک آنها برای شکستن حملات در مرکز پارک ترکیب شد. سهیل سهیل، کیان نصیرگیری و نینگامبام آنگسان سینگ به خوبی به هم پیوستند تا از فضاهای باز دفاع وستهام استفاده کنند.

چکش ها در دقیقه 50 فرصت بسیار خوبی برای گل تساوی داشتند، اما ضربه نقطه ای لوئیس اورفورد توسط آرشدیپ، دروازه بان ATK Mohun Bagan به طرز ماهرانه ای مهار شد و او به سمت چپ شیرجه زد و ضربه را مهار کرد. با این حال، تعویض‌هایی که وستهم انجام داد، کار آنها را انجام داد و مطمئن شد که مسابقات را با شکست آغاز نمی‌کنند.

پیام این بود که ما با تیمی روبرو می‌شویم که قهرمان جام حذفی جوانان در انگلیس است، که در حال حاضر جزو پنج کشور برتر در رده‌بندی فیفا هستند. آنها یک فینال شگفت انگیز را رقم زدند و آرسنال را با نتیجه 5-1 در امارات شکست دادند. جوزپ ماریا روما گیبرت، مربی ATK Mohun Bagan گفت: همیشه فرصت، فرصت و حرکت برای گلزنی وجود دارد و ما خیلی خوب کار کردیم زیرا سه یا چهار موقعیت خوب داشتیم و یک گل به ثمر رساندیم.

پیام این بود که صبور باشید. ما می توانستیم بیشتر (از آن) داشته باشیم. فرصت‌هایی که ایجاد کردیم، برنامه‌ریزی‌هایی که داشتیم، انتظاراتی که داشتیم، فکر می‌کنم آرام‌تر باشیم، به کاوش و جست‌وجوی فرصت‌هایی که می‌دانستیم می‌آیند ادامه دهیم. بدیهی است که موقعیت هایی وجود داشت که پنالتی را نگرفتیم. لوریس کاگین، سرمربی وستهم یونایتد، در مورد صحبت های خود که به مردانش کمک کرد گل تساوی را به ثمر برسانند، گفت: موقعیت هایی در محوطه جریمه وجود داشت که باید از آنها استفاده می کردیم.

وستهام یونایتد در 20 می با بنگالورو FC روبرو می شود، در حالی که ATK Mohun Bagan در بازی های بعدی خود در همان روز با استلنبوش FC روبرو خواهد شد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله