Ajinkya Rahane از MS Dhoni پیشی گرفت، به CSK Superstars در لیست نخبگان در اولین بازی برای فرنچایز ملحق شد.

آجینکیا راهانه پس از ارائه یکی از بهترین عملکردهای تاریخ لیگ برتر هند (IPL)، سریعترین گل نیم قرن فصل 2023 را به ثمر رساند و در اولین بازی خود برای چنای سوپر کینگز (CSK) تنها با 19 توپ به نقطه عطف رسید. ضربه رهانه به تیم سابقش هندی بمبئی در زمین “خانه” او، وانکهده وارد شد. در این روند، بت‌باز کهنه‌کار یک نقطه عطف تاریخی را ثبت کرد و از کاپیتان امتیاز MS Dhoni در لیست نخبگان پیشی گرفت.

رهانه که سریع ترین گل های نیم قرن را برای CSK به ثمر رسانده است، به طور مشترک با معین علی، بازیکن همه کاره، در رتبه دوم قرار دارد، که به جای او در ترکیب یازدهم بازی قرار گرفته است. سورش راینا، که رکورد سریعترین نیم قرن برای CSK در 16 توپ را دارد، در صدر فهرست “چین تال” قرار دارد.

راهان با 19 امتیاز از دونی در این فهرست پیشی گرفت. در سال 2012، “تالا” در نیم قرن 20 گل برای CSK به ثمر رساند. جالب اینجاست که این ضربه در بازی مقابل هندی های بمبئی هم بود.

سریعترین پنجاه برای CSK در تاریخ IPL:

  1. 16 – سورش راینا vs PBKS در سال 2014
  2. 19: معین علی در برابر RR در سال 2022
  3. 19 – آجینکیا راهانه مقابل MI در سال 2023
  4. 20 – MS Dhoni vs MI در سال 2012

راهانه در مورد عملکرد خود پس از بازی گفت: «من همیشه از بازی در وانخده لذت می برم. من هرگز تستی را در اینجا بازی نکرده ام. من دوست دارم یک تست را در اینجا بازی کنم.

قرار نبود این باتشمن کهنه کار بازی را برای CSK شروع کند، اما مسمومیت غذایی آشکار معین علی به او این فرصت را داد. “هنوز راه طولانی برای رفتن وجود دارد. امروز ساعت یازده در مورد جایگاهم مطمئن نبودم. درست قبل از بازی یاد گرفتم که برای من این یک بازی در یک زمان و در لحظه بودن است.»

“هر چیزی می تواند رخ دهد. در مورد بازی امروزم مطمئن نبودم. در مورد من، من هرگز تسلیم نخواهم شد. این در مورد بازی با سرگرمی و اشتیاق است.

“هر قالبی که بازی می کنم، این است که هر بار تمام توانم را بدهم، به آینده فکر نکنم، (چیزهایی) که خارج از دست من هستند، خارج از کنترل من هستند، برای من این است که بهترین عملکردم را ارائه دهم و به همان اندازه مثبت باشم. ممکن است و هر زمان که فرصتی به دست می‌آید باید برای آن آماده باشم.»

موضوعات مطرح شده در این مقاله