Ajinkya Rahane اتفاقات دراماتیکی را که انتخاب او از CSK برای MI Clash رخ داد را به اشتراک می گذارد.

آجینکیا راهان یک توپ 19 توپ 50 را مقابل هندی های بمبئی به ثمر رساند© BCCI/Sportzpics

آجینکیا راهانه کهنه کار چنای سوپر کینگز (CSK) با ضربه طوفانی خود مقابل هندی های بمبئی (MI) در بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز شنبه هواداران را بند آورد. رهانه با 19 گل نیم قرن به 50 رسید. دویدن برای سریع ترین زمان در این فصل. با این حال، رحانه در ابتدا بخشی از برنامه های فرنچایز برای حضور در این مسابقه نبود. او تنها در آستانه قرعه کشی با وضعیت نامناسب معین علی از جایگاهش در تیم مطلع شد.

راهان کلید موفقیت چنای مقابل بمبئی قهرمان 5 بار بود. با تعقیب هدف 158 ران، بتمن کهنه کار تیم را پس از خروج زودهنگام دوون کانوی، تیم را به راه انداخت. رحانه و روتورای گایکواد 82 توپ برای ویکت دوم وارد کردند، قبل از اینکه بازیکن اول با 61 توپ از 27 توپ توسط پیوش چاولا اخراج شود.

«خیلی دوستش داشتم، قبل از قرعه کشی متوجه شدم. معین حالش خوب نبود. و فلم (استیون فلمینگ) به من گفت که دارم بازی می کنم.”

او افزود: “فصل داخلی خوبی داشتم. من فقط سعی می کنم آمادگی خود را حفظ کنم. روی زمان بندی تمرکز کنید. همه چیز این است که احساس کنید در حال انجام یک مسابقه هستید.”

رهانه همچنین کاپیتان دونی و سرمربی فلمینگ را به خاطر حمایت‌هایشان قدردانی کرد و پیامی از «تالا» پس از پیوستن به سوپر کینگز فاش کرد.

IPL یک تورنمنت طولانی است و هرگز نمی دانید چه زمانی این فرصت را خواهید داشت. من همیشه از بازی در وانخده لذت می برم. من هرگز تستی را در اینجا بازی نکرده ام. من می خواهم یک تست در اینجا انجام دهم. نکته مهم در مورد ماهی بای و فلمینگ این است که آنها به همه آزادی می دهند. ماهی بای به من گفت که خوب آماده شوم.

با این برد، سوپر کینگز 2 برد از 3 بازی به دست آورد که آنها را در رده چهارم جدول امتیازی قرار می دهد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله