AGM BCCI 24 دسامبر ؛ یک سخنگوی نقشه برداری ICC می گوید ، تصمیم گیری درباره دو گروه جدید IPL

AGM BCCI 24 دسامبر ؛  به گفته سخنگوی نقشه برداری ICC ، تصمیمی درباره دو گروه جدید IPL

جلسه عمومی سالیانه بعدی BCCI احتمالاً در 24 دسامبر برگزار خواهد شد.© خبرگزاری فرانسه


BCCI مجمع عمومی عادی سالیانه خود را در تاریخ 24 دسامبر برگزار می کند تا علاوه بر انتصاب نماینده ICC هند و سه منتخب جدید ملی ، در مورد معرفی دو حق رایانه جدید IPL نیز بحث کند. انتخاب معاون جدید رئیس جمهور نیز در دستور کار است. مطابق هنجار ، BCP دستورالعمل 23 ماده را 21 روز قبل از AGM به تمام واحدهای مرتبط ارسال کرد. مهمترین نکته جلب رضایت دو تیم جدید است تا از 10 تیم به IPL تبدیل شود. واضح است که Adani Group و RPG Sanjayeva Goenki (صاحبان Rising Pune Supergiants) علاقمند به داشتن تیم های جدید با یک حق رای دادن ، احتمالاً از احمدآباد هستند.

بوق تجاری

نکته مهم دیگر نماینده BCCI در ICC و شورای کریکت آسیا خواهد بود. وزیر جی شاه انتظار می رود نماینده BCCI در کمیته های جهانی باشد.

تعیین سه گزینشگر جدید و همچنین گزینشگران صندلی نیز با توجه به اینکه کمیته کریکت و کمیته های دائمی بخشی از دستور کار است ، پیش بینی شده است.

یک منبع ارشد BCCI گفت: “کمیته انتخاب بخشی از کمیته کریکت است و تشکیل کمیته فنی ضروری است. همه آنها کمیته های فرعی قانونی هستند.”

یک کمیته فرعی از داوران اصلی نیز تشکیل خواهد شد ، و مسائل مربوط به آکادمی ملی کریکت نیز برای بحث و گفتگو مطرح خواهد شد.

همچنین بحث در مورد برنامه تورهای آینده در هند برای سال 2021 ، آماده سازی برای برگزاری مسابقات جام جهانی فیفا T20 در سال آینده (شامل موضوع مالیاتی ICC) و گنجاندن کریکت در بازی های المپیک 2028 لس آنجلس در دستور کار است.

بالا رفته

در جبهه های اداری ، یکی از موضوعات اصلی در دستور کار انتخاب معاون جدید رئیس جمهور است که پس از استعفای ماهیم ورما ، پست او خالی باقی ماند. انتظار می رود این انتخاب به اتفاق آرا باشد.

دو نماینده هیئت حاکمه کرسی هیئت مدیره IPL را دریافت خواهند کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله