6،6،6 – ویجی شانکار شاردول تاکور را برای IPL 2023 به نظافتچی می برد.

احمدآباد:

تیتان‌های جوان گجرات، سای سودارسان و ویجی شانکار که گل‌های آخر را به ثمر رساند، نشانه‌ای از آنچه در IPL در حال انجام است، نشان می‌دهند، با این دو نفر که در نیم قرن بازی فوق‌العاده‌ای را به ثمر رساندند تا مدافعان قهرمانی را به 204 بر 4 در مقابل کلکته نایت رایدرز در یکشنبه هدایت کنند. سودارسان که در مسابقه قبلی 62 توپ شکست ناپذیر را در برابر دهلی کپیتالز به ثمر رساند، 53 توپ را از 38 توپ با سه مرز و دو حداکثر به ثمر رساند، در حالی که شانکار فقط 24 توپ گرفت تا 63 توپ شکست ناپذیر با چهار مرز و پنج توپ شش تایتان به ثمر برساند. به رهبری رشید خان در غیاب هاردیک پاندیا بیمار، در استادیوم نارندرا مودی یونجه درست کرد.

شوبمن گیل جوان نیز به مهمانی آمد و 39 گل زد و با سودارسان برای 67 شریک شد و سپس توسط سونیل نارین، اسپینر هند وست، اخراج شد.

بلوغ گیل و سودارسان که پس از خروج زودهنگام وریدیمن ساها در بازکننده نشان داده شد و نارین تنها با 17 ران (17 توپ) اخراج شد، به تیم کمک کرد تا بر یک شکست زودهنگام غلبه کند و مجموع خود را به 100 ران برساند بدون اینکه ویکت دیگری را از دست بدهد.

ایستادن نیم قرنی این زوج پایه و اساس را گذاشت و تا زمانی که گیل رفت، با باز کردن یک طول از نارین در طولانی مدت در اوور دوازدهم، تایتان ها را در مسیری بزرگ قرار داد.

سودارسان چپ دست از لحظه ای که در سقوط ساها به چین رسید شکوفا شد. او همچنان به دویدن های مفید، از جمله شش، ادامه داد، زیرا این جفت به تیک زدن روی تابلوی امتیاز ادامه داد.

بهترین چیز در مورد شراکت این بود که این زوج به ضربات متناوب ادامه دادند و در اولین فرصت تک ضربات را برای حفظ تنش حریف انجام دادند.

اخراج شدید گیل منجر به غارت سه مرز متوالی از Umesh Yadav در اوور سیزدهم به Abhinav Manohar شد. اما سویاش شارما، نوجوان دهلی، اپیزودیک 14 رانینگ او را متوقف کرد، و او شکاف بین خفاش و پد را شکست تا خمیر را رد کند.

پیش از این، تایتان ها که برای سومین برد متوالی در IPL در این فصل به ثمر می رسند، شروعی آرام با اومش و لاکی فرگوسن داشتند که سرعت و جهش خوبی داشتند.

با این حال، ساها زمانی که سعی کرد در اور دوم از شردول تاکور یک تحویل صعودی بگیرد، اشاره ای به تمایل خود برای ریسک کرد، اما برای ضربه زدن خیلی دیر بود زیرا توپ روی کلاه خود کلیک کرد و برای اولین بار بالای سر دروازه بان پرواز کرد. مرز برای GT

با این حال، خط نفوذی Umesh، با وجود تنها بولینگ 135-138، همچنان باعث دردسر گیل و ساها شد و آنها را از ضربات پاورپلی طبیعی خود باز داشت. اومش مدام اینینگ های کوتاه و خوب خود را با هم ترکیب می کرد تا ضربات ضربتی حدس بزند.

اگرچه این زوج به سرعت خود را با سرعت خام فرگوسن، که در اوور چهارم اولین ضربه زن بود و به طور مداوم 150 گل به ثمر می رساند، وفق دادند، اما برای او گلزنی دشوار بود. اما همه چیز زمانی تغییر کرد که شانکار از راه رسید، ویرانی ایجاد کرد و با نرخ ضربه نجومی 262.50 امتیاز گرفت.

موضوعات مطرح شده در این مقاله