“3 تن بین المللی از دست رفته”: سوریاکومار یاداو داستان شیرینی درباره همسر دویشا به اشتراک می گذارد

سوریاکومار یاداو و همسرش© اینستاگرام

Suryakumar Yadav بازیگر ستاره هندی‌های بمبئی بود زیرا آنها با پیروزی مقابل گجرات تایتانز در روز جمعه گام بزرگی برای کسب جایگاه در پلی‌آف لیگ برتر هند (IPL) 2023 برداشتند. بهترین ضربه زن هندی در فرم خوبی بود و با امتیاز 103 شکست ناپذیر از 49 تحویل، در فرم خوبی بود. علیرغم اینکه رشید خان در برابر مدافع عنوان قهرمانی مبارزه نکرد، اینینگ ها تفاوت دو طرف را نشان دادند. بعد از بازی، سوریاکومار در مورد اینینگ صحبت کرد و حتی یک داستان خاص در مورد همسرش دویشا به اشتراک گذاشت.

دیدن خانواده‌ام بسیار خوب بود و مهم‌ترین چیز این بود که دیدم دیویس در آنجا نشسته بود، او دلتنگ 3 بازی بین‌المللی من شد. او برای شرکت در آن بازی‌ها آنجا نبود. اکنون احساس خوشحالی می‌کنم که مردم نمی‌توانند بگویند او آمد و به همین دلیل نتوانستم یک قرن گلزنی کنم.

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، احساس می‌کند که سوریاکومار یداو اعتماد به نفسی دارد که به سایر خفاش‌ها در سمت IPL او نفوذ می‌کند. پس از شروع آهسته فصل،

سوریاکومار به بهترین حالت انفجاری خود بازگشته است. او در پیروزی 27 ران MI مقابل رهبران گجرات تایتانز در روز جمعه، 103 توپ شکست ناپذیر را شکست و تنها 49 توپ را شکست داد و اولین قرن IPL خود را بهبود بخشید.

روهیت در مراسم معرفی پس از بازی گفت: “مرد اعتماد به نفس پیدا کرد. ما می خواستیم ترکیب راست-چپ را حفظ کنیم، اما SKY وارد شد و گفت نه، او می خواهد وارد شود.”

او چنین اعتماد به نفسی دارد و این اعتماد به دیگران را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. هر بازی را می خواهد از نو شروع کند و به بازی قبلی نگاه نمی کند. گاهی اوقات شما می توانید عقب بنشینید و احساس غرور کنید، اما در مورد او اینطور نیست.”

بمبئی در راه رسیدن به یک پیروزی بزرگ بود قبل از اینکه رشید خان 79 توپ وحشیانه را شکست داد و تنها 32 توپ را شکست داد تا حاشیه شکست گجرات را کاهش دهد.

بازی جالبی بود، به خصوص از نظر ما، خوشحالیم که دو امتیاز را کسب کردیم. خوب بود، اول خفاش کن بعد برو بیرون و از کل دفاع کن. ما به انتخاب ویکت‌ها ادامه دادیم و در این فرمت شما باید این کار را انجام دهید، تلاش زیادی از سوی بول‌بازان ما.”

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله