’10 جایزه IPL در 1 فریم’: روهیت شارما، ام اس دهنی بات در تورهای قبل از IPL 2023. تماشا کنید

روهیت شارما و MS Dhoni دو نفر از محبوب‌ترین بازیکنان کریکت در هند هستند و این دو شخصیت افسانه‌ای طرفداران زیادی در لیگ برتر هند (IPL) دارند. در حالی که Dhoni چنای سوپر کینگز را به چهار عنوان قهرمانی IPL رسانده است، روهیت با پنج جام رکورددار است. پیش از مسابقه بین دو تیم موفق در این رقابت، دسته توییتر MI ویدیویی از تمرین روهیت و دونی در کنار یکدیگر در تورها به اشتراک گذاشت. این ویدیو به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و مردم نتوانستند از تمجید از این دو قهرمان به خاطر مشارکتشان در این فرنچایزها در طول سالها دست بردارند.

چنای سوپر کینگز زمانی که میزبان یک تیم سرخپوستان بمبئی است، به دنبال این است که کمپین خود را به مسیر خود بازگرداند. با این حال، قهرمانان چهار دوره، نسبت به MI که بهترین رکورد را در استادیوم MA چیدامبارام در اینجا دارند و در دو بازی اخیر خود پیروز شده اند، محتاط خواهند بود.

سوپر کینگز به رهبری ماهندرا سینگ دونی در سال 2019 در دو مسابقه مقابل قهرمان پنج دوره MI شکست خورد و پس از تقریباً چهار سال در خانه با رقبای اصلی خود بازی خواهد کرد.

CSK پس از یک بازی بی‌فرجام (در مقابل LSG) و دو شکست وارد بازی شنبه می‌شود.

CSK پس از باخت به پنجاب کینگز در آخرین توپ هیجانی در 30 آوریل، امیدوار است که شانس آنها در بازی برگشت بعد از ناهار در خانه تغییر کند.

دوون کانوی (414 دوش) و روتوراج گایکواد (354 دوش) شروع‌های قدرتمندی ارائه کردند، اما میانه‌روها در برخی مواقع نتوانستند بر روی آنها بسازند و اتاق فکر و طرفداران را گیج کردند.

سرخپوستان بمبئی، پس از شروعی ضعیف، به آرامی در تعقیب امتیازات بالا، شتاب بیشتری به دست آوردند. با این حال، ناتوانی بولرها در کاهش حریف ضربتی باعث نگرانی روهیت شارما کاپیتان خواهد شد که خودش از نظر مصدومیت کوتاهی دارد.

بازگشت جافری آرچر نویدبخش خوبی برای بمبئی است، اما او باید ویکت‌ها را انتخاب کند در حالی که دیگر بول‌بازان وظیفه اقتصادی بودن را بر عهده دارند.

اسپینر باتجربه پیوش چاولا نقش بزرگی ایفا خواهد کرد اگر MI مجبور شود خفاش‌های CSK را کنترل کند. ایشان کیشان در پیروزی مقابل پنجاب کینگز در روز چهارشنبه مانند سوریاکومار یاداو به فرم خود بازگشت و این امر باعث خوشحالی مدیریت تیم بمبئی و هواداران می شد.

اگر این دو به غیر از روهیت، کامرون گرین و تیلاک ورما بتوانند بازی را شروع کنند، بول کاران سوپر کینگز کار بزرگی در پیش خواهند داشت. با CSK (11 امتیاز) و MI (10) در نبردی سخت برای کسب امتیاز و تضمین مکان های پلی آف، بازی شنبه نوید یک نبرد جالب را می دهد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله