پنج برند برتر هوشمند سازی – الرت ایران

همه ما خیلی خوب می دانیم که انتخاب دستگاه مناسب برای خانه می تواند سردرگم کننده باشد. قبل از اینکه بخواهید کلیدها و لامپ های هوشمند برای خانه تان بخرید باید درباره این موضوع خوب تحقیق کرده باشید. چنانچه بخواهید تمام لامپ های موجود در منزلتان را به هوشمند تبدیل کنید، اینکار هزینه بسیار بالایی برای شما خواهد داشت. قبل از اینکه بخواهید سیستم هوشمندی برای خانه تان تهیه کنید باید سیم کشی را بررسی کنید. در مدل وای فای، شما می توانید کلید را به صورت مستقیم به شبکه خانگی و تلفن تان وصل کنید. امکان مشاهده تمامی قسمت­ های خانه را با استفاده از دوربین مداربسته در تلفن همراه فراهم می ­کند. اگر می خواهید یک خانه هوشمند برای خودتان داشته باشید باید بدانید مواردی که برای هوشمندسازی به کار می رود چگونه کار می کند. کلید لامپ هوشمند چگونه کار می کند؟ زمانی که در حال انتخاب هستید ممکن است کلیدها، لامپ ها و دوشاخه های هوشمند زیادی را ببینید. به لطف صنعت هوشمندسازی خانه که اخیرا رشد قابل توجهی داشته است، گزینه های زیادی هست که می توان از بین آن ها یکی را انتخاب کرد.

است که بهسرعت و بادقت بالا حضور افراد ناشناس را در خانه یا حتی محیط اطراف ساختمان تشخیص میدهند و صاحبخانه را مطلع خواهند ساخت تا اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به داخل خانه را انجام میدهند . انواع کانکس عابر بانک در یک تعریف کلی کانکس عابربانک محفظه ای است که دستگاه ATM یا همان خودپرداز الکترونیکی داخل آن قرارگرفته و دستگاه را از گردو غبار ، تابش نور خورشید ، سرقت و بارندگی محافظت میکند. در این نوع سازه تعداد دستگاه ها و فاصله آنها از یکدیگر ، رنگ و فرم سازه قابل تغیر بوده و در برخی از نوع های آن کاربر و دستگاه هر دو داخل سازه قرار داشته و یک متصدی خدمات بانکی نیز برای راهنمایی مشتریان مستقر می گردد و در برخی نمونه ها صرفا دستگاه روی بدنه نصب و کاربران نیز از بیرون سازه خدمات بانکی خود را دریافت می کنند. مدرن سازی به معنای چیدمان صحیح و استفاده از محصولات مدرن و به روز دنیاست و هوشمند سازی آشپزخانه نیز به معنای یک پارچه سازی تمام اجزا و لوازم برقی به وسیله ی یک سیستم مرکزی است، به گونه ای که بتوان این سیستم را از هر نقطه ی داخل یا خارج از خانه کنترل کرد و یا وسایل برقی ما در زمان مشخص شده به طور خودکار، روشن و خاموش شوند.

به این ترتیب غذایی که داخل فر گذاشته اید به خوبی می پزد و دیگر نگرانی بابت سوختن آن وجود ندارد. به بیان دیگر آیا تمام خواسته ها و نیازهای شما در یک ساختمان معمولی برآورده می شود ؟ در چنین شرایطی کلیدهای معمولی کارساز نخواهند بود. قابلیت های اضافی دیگری هم هست که باعث می شود لامپ های هوشمند بسیار جذاب تر از موارد معمولی باشد. این دو پروتکل ارتباطی مخصوص راهاندازی خانههای هوشمند طراحی شدهاند و میتوانند از سیستمهای بزرگی و یکپارچهيی که خدمات مختلفی را به صورت هوشمند با اتصال به یک هاب و مرکز کنترل ارائه میدهند، پشتیبانی کنند. یک کلید هوشمند شما را قادر می سازد خانه تان را به دو شیوه کنترل کنید. مجهز کردن خانه به کمک کلیدهای هوشمند یک روش عالی برای داشتن خانه ای کم خرج است و به شما اجازه می دهد روشنایی خانه تان را آنطور که دوست دارید کنترل کنید. کلیدهای هوشمند بهتان اجازه می دهند لامپ ها را از طریق برنامه یا سیستم هوشمند کنترل کنید.

یکی از مزایای قابل توجه خرید سیستم روشنایی هوشمند این است که می توانید آن را کنترل کنید. آیا شما از ملک من قبل خرید بازدید می کنید؟ نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که سیم کشی خانه تان را بررسی کنید و ببینید چگونه این سیم کشی انجام شده است. ایده ی داشتن یک خانه هوشمند به قرن ها پیش بر می گردد. معمولا کلیدهای لامپ هوشمند به یک شبکه وصل می شوند. بر خلاف کلیدهای معمولی، کلیدهای هوشمند از وای فای، فناوری ZigBee یا Z-Wave استفاده می کنند. در صورتی که اطلاعات کافی و به روز از تمام جوانب هوشمند سازی ساختمان داشته باشید می توانید به عنوان مدرس در آموزشگاه ها به تدریس این حرفه مشغول شوید. تقریبا بیشتر امکاناتی که همه ی ما هر روز استفاده میکنیم ، نوعی از هوشمند سازی است . در ابتدا به کمک کلیدی که بر روی دیوار قرار می گیرد و سپس به کمک گوشی پروتکل در هوشمند سازی خانه به چه معناست هوشمند. اخیرا هوشمندسازی ساختمان ها در مشهد مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از شبیه سازی خانه هوشمند دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.