ویرات کوهلی “ابتدا در 5-6 امتیاز قرار گرفت، رینکو سینگ نیز…”: تعریف بزرگ ستاره سابق هند

پنج شش های رینکو سینگ برای KKR در مقابل GT تحسین های گسترده ای را برانگیخت.© BCCI/IPL

رینکو سینگ پس از بازی برای نایت رایدر کلکته در مقابل گجرات تایتانز در بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023، به یک نام آشنا در کریکت هند تبدیل شد. او نیاز داشت 29 ران در برابر مدافعان قهرمانی بازی کند، حتی یک طرفدار سرسخت KKR. امیدوار بود در حالی که هت تریک جادویی رشید خان تقریباً بازی را برای جی تی به رهبری هاردیک پاندیا مهر و موم کرد، این برد برای تیم یک امر رسمی صرف به نظر می رسید. یاش دیال در فینال توپ را به پایان رساند و اولین اینینگ تنها یکی بود. با 28 مورد نیاز از 5 توپ، GT فکر می کرد بازی در جیب آنهاست، اما Rinku Singh از KKR ایده دیگری داشت. رینکو پنج شش ششم متوالی زد تا پیروزی تقریبا غیرممکنی را برای نیتیش رانا و شرکت رقم بزند.

محمد کایف، ستاره سابق هندی، در تمجید از بازار بسیار پرخاشگر بود. ویرات کهلی در همان سنی بود که شروع به بازی خوب کرد. کوهلی قبلاً در شماره 5-6 برای RCB بازی می کرد، رینکو سینگ نیز همینطور. کایف به استار اسپورت گفت: “پیست آن. هیچکس انتظار نداشت KKR برنده شود، همه تلویزیون را خاموش کردند. اما رینکو آنجا بود.”

پس از ضربه، دنیای جیرجیرک همچنان عجله دارد که باور کند واقعاً اتفاق افتاده است. در حالی که رینکو به خاطر کلاس استادش مورد ستایش قرار می گیرد، مربی او در KKR، چاندراکانت پاندیت، از هم جداست.

پاندیت مارکت را با 6 شش های راوی شاستری – بازیکن سابق مسابقات رانجی – و جام آخرین توپ شش جاوید میانداد – ستاره سابق پاکستان که در فینال مسابقات استرالیا مقابل هند ضربه زد، همتراز کرد. جام ملت های آسیا.

“در 43 سال زندگی حرفه‌ای کریکت خود، به عنوان مربی، بازی کریکت، کریکت درجه یک و کریکت بین‌المللی، قبلاً دو اینینگ دیده‌ام. یکی از آنها راوی شاستری است که در جام رانجی شش شش می‌زند و دیگری شش شش‌های آخر جاوید میانداد در دبی (شارجه) است و من شما را (رینکو) بعد از آن می‌بینم.” .

موضوعات مطرح شده در این مقاله