ویرات کولی امیدوار است در آینده مدت زمان تورها در نظر گرفته شود زیرا حباب های زیستی می توانند از نظر ذهنی خشن باشند


کاپیتان هندی ویرات کولی معتقد است که “تکراری” بودن وجود حباب های زیستی می تواند از نظر روانی برای کریکت ها سخت باشد و اگر بازی در یک محیط محافظت شده به عادی در جهانی تحت سلطه COVID تبدیل شود ، باید بر اساس آن طول دوره را در نظر گرفت – 19 تیم هندی بلافاصله پس از IPL تور طولانی استرالیا را آغاز می کند و از یک حباب بیوبیل دیگر حرکت می کند. کوهلی به حق رای خود در کانال Youtube Royal Challengers Bangalore گفت: “این تکرار می شود ، وقتی گروهی از بچه ها عجیب و غریب هستند که ما خیلی عجیب نیستیم” ، و در مورد زمان خود در یک محیط بیولوژیکی امن IPL تأمل کرد.

بوق تجاری

“تمام قسمتهای این حباب زیستی بسیار زیبا هستند ، لرزش آنقدر خوب بود. به همین دلیل ما از بازی با هم و همچنین سرگرم شدن در حباب لذت بردیم.

“اما گاهی اوقات سخت است زیرا تکراری است.”

اکثر اعضای گروه عضو IPL هستند و از ماه اوت در امارات متحده عربی به سر می برند. تور استرالیا تا سال جدید ادامه خواهد داشت و بازیکنان بیش از چهار ماه در جاده خواهند ماند و این ارتباط کمی با دنیای خارج نیز خواهد داشت.

کریکت فقط در حباب های زیستی در میان یک بیماری همه گیر سازمان یافته است و بعید به نظر می رسد که اوضاع به زودی تغییر کند. کوهلی گفت که در برنامه ریزی باید خستگی ذهنی که یک بیوسیکل در بازیکنان ایجاد می کند در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: “این موارد باید مورد توجه قرار گیرند. مانند طول مسابقات یا سریالی که باید بازی شود و این چه تاثیری روی بازیکنان ذهنی خواهد گذاشت تا 80 روز در یک محیط مشابه بمانند و کار دیگری انجام ندهند.

“آیا جایی برای رفتن فقط به دیدن یک خانواده یا چیزهای کوچک مشابه وجود دارد. باید در مورد این موارد جدی فکر کرد.

“بالاخره ، شما می خواهید بازیکنان بر اساس احساساتشان از نظر روانی بهتر باشند. این مکالمات باید به طور منظم انجام شود.”

هند سه ODI ، سه T20 و چهار تست را انجام می دهد. آنها به سری کامل دیگری مقابل انگلیس بازمی گردند و همچنین در یک محیط محافظت شده برگزار می شود.

“خستگی حباب” پیش از این بازیکنان ستاره استرالیایی مانند استیو اسمیت و دیوید وارنر را که عضو IPL هستند ترغیب کرده است تا از لیگ بیگ باش در خانه انصراف دهند.

ریتم انگلیسی Sam Quran ، که عضو Chennai Super Kings است ، هفته گذشته گفت که بازیکنان ممکن است مجبور باشند بازی ها را در صورت ایجاد یک سری حباب انتخاب کنند.

قرآن به Sky Sky گفت: “این می تواند مشکل باشد – اگر در هر سه قالب باشید ، به وضوح از طریق حباب های مختلف سفر می کنید ، قادر به گذراندن وقت با خانواده ، عزیزان و مواردی از این قبیل نیستید.”

“من می دانم که صحبت با سایر فوتبالیست های انگلیس کار دشواری است. شما به دورهای آینده نگاه می کنید و یک برنامه عالی برای همه قالب ها وجود دارد. برخی از بچه ها ، مطمئن هستم ، باید مراحل مختلف را طی کنند.

بالا رفته

“بعضی از بچه ها واکنش متفاوتی نسبت به آن نشان می دهند: روزهایی وجود دارد که شما تلاش می کنید و روزهایی که احساس می کنید حالتان خوب است.”

اتومبیل برقی Rajasthan Royals Joffre Archer همچنین برای رسیدن به خانه از امارات متحده عربی “روزها را می شمارد”.

مباحث ذکر شده در این مقاله