ویبگور سائینی: موسیقی یک احساس است و برای من به سبک زندگی تبدیل شده است – موسیقی

نوازنده Vibhor Saini از پاسخ دریافت شده توسط آخرین آلبوم خود خوشحال است. این آلبوم با ده قطعه ساز – همه بازدیدهای بالیوود – بخشی از مجموعه “Singing Strings” وی است. پس از جلدهای اول و دوم موفق در 2004 و 2015 ، ساینی تصمیم گرفت تا “به درخواست مردم” قسمت سوم را ارائه دهد. در واقع ، او اکنون قصد دارد سالانه آلبوم جدیدی منتشر کند.

“بازخورد مثبت دلگرم کننده است. به زودی برای پنج یا شش مورد از این آهنگ ها فیلم های فردی می گیرم. این یک آلبوم تجربی است و سازهای اصلی آن گیتار آکوستیک و پیانو هستند. برای ضبط این آهنگ ها از میکروفون های مختلفی استفاده کردم. برخلاف نحوه خواندن یک آهنگ روی گیتار توسط شخصی ، هنگام نواختن تار ، نمی توانید نت را بیش از پنج تا هفت ثانیه نگه دارید. من سعی می کنم ترتیبی را تنظیم کنم که هیچ وقفه ای ایجاد نشود ، و بگذاریم دقیقاً احساس کنیم که چگونه این آهنگ خوانده شده است ، از این رو نام آن را گرفته است. “

https://www.youtube.com/watch؟v=QGOUDfQOHPk

از میان این ده آهنگ می توان به بازدیدهایی چون همسفر ، روکه نا روکه ناینا (Badrinath Ki Dulhania ؛ 2017) ، Kaun Tujhe (MS Dhoni: The Untold Story؛ 2016) و Kabira (Ye Jawaani Hai Deewani؛ 2013) اشاره کرد. جلد اول و دوم هر کدام دوازده ترانه داشت. هر سه جلد توسط بازیگر فقید ریشی کاپور منتشر شده است.

با توجه به روندی که من طی می کنم ، طراحی یک آلبوم حدود پنج یا شش ماه طول می کشد. من قبل از شروع کار روی فیلم ، فیلم را می بینم ، آن را می خوانم تا داستان و آهنگ را احساس کنم. ”

نوه یک موسیقیدان مشهور از اواخر جمعه. بانسیلال کاپور ، که بنیانگذار کالج موسیقی ساراسواتی است ، سائینی آموزش خود را در سن جوانی زیر نظر مادر ، سیتاریست و خواننده اوشی ساینی آغاز کرد. وقتی پنج ساله بود ، می توانست گیتار ، پیانو و چندین ساز دیگر بنوازد. او هم موسیقی کلاسیک و هم موسیقی غربی مطالعه می کند.

“موسیقی یک احساس است. برای من این یک شیوه زندگی بود. هرچه در گوش و قلبم دوست دارم ، روی این آهنگ ها کار می کنم. تا پایان سال 2021 ، من قصد دارم جلد چهارم خود را منتشر کنم … دلیل این که من با این مجموعه آلبوم ساز شروع کردم این است که من نمی بینم بسیاری از نوازندگان که روی این آلبوم ها و همچنین گیتار آکوستیک کار می کنند. من سازهای پیانوی Brian Silas را خیلی دوست دارم ، این باعث شد که من سریال خود را شروع کنم. “معاون مدیر کالج موسیقی Saraswati می افزاید.

جالب اینجاست که سائینی قبلاً با دونفره موسیقی Jatin-Lalit همکاری داشت. اما با توجه به اینکه او با دانشکده خود و کارهایش مقابله کرده بود ، نمی توانست انجمن را ادامه دهد. او همچنان از بالیوود فرصت می گیرد و اکنون قصد دارد کارهایی را انجام دهد.

“من دوست دارم با ایمیتاس علی ، پریتام ، سلیم سلیمان و بسیاری دیگر کار کنم. من همچنین روی ساخته های اصلی خود کار کردم. من این آهنگ ها را می نویسم ، آهنگسازی می کنم و می خوانم. در دو سال آینده من اولین آلبوم اصلی خود را منتشر خواهم کرد. “

دنبال کردن htshowbiz بیشتر