وقتی چلسی در جایگاه نخست لیدز – فوتبال – چربی دوباره به گل می رسد

چلسی وقتی به نتیجه رسید که روز شنبه در خانه 3-1 لیدز یونایتد را شکست دهد ، در راه دریافت مهاجم الیویه ژیرو برای گل پنجم در چهار روز ، به بالای لیگ برتر منتقل شد.

این بازیکن 34 ساله فرانسوی اولین فصل حضور در لیگ را جشن گرفت – یک جایزه برای چهار گل در شکست چلسی مقابل سویا در لیگ قهرمانان اروپا در روز چهارشنبه – تلاش کرد تا در دقیقه 27 ضربه ضرب شده Rhys James را تبدیل کند.

این اتفاق در دقیقه چهارم توسط پاتریک بامفورد ، که یک بار در کتاب آبی ها بود اما هرگز در تیم اصلی ظاهر نشد ، لیدز را لغو کرد. او یک توپ بلند را به کالوین فیلیپس گرفت و دور دروازه بان ادوارد مندی را گرفت تا گلزنی کند.

چلسی بیشتر موقعیت ها را خلق کرد و در دقیقه 61 وقتی Zohma پرید تا گوشه ای از Mason Mount را به سمت پایین و تور دروازه ببرد ، پیش افتاد.

کریستین پولیشیچ وقتی پاس را به تیم ورنر داد ، در وقت اضافه ثبت کرد.

دیدیه دشان ، سرمربی فرانسوی ، از ژیرود خواسته است تا در آستانه مسابقات قهرمانی اروپا در سال آینده فوتبال سطح بالاتری را انجام دهد و پیشنهاد می کند اگر فرصت بازی بیشتری پیدا نکند ، می تواند چلسی را در ژانویه ترک کند.

“من احساس خوب و اعتماد به نفس دارم. من آرام بازی می کنم. امروز فرصت این را داشتم که دوباره گل بزنم و به تیم کمک کنم. “ژیرود به تلویزیون بی بی سی گفت.

مطالب پیشنهادی  رقص هماهنگ طرفداران چنای سوپر کینگز با تشویق‌کننده‌های IPL در فضای مجازی پخش می‌شود. نگاه کن

او موقعیت های دیگری برای گلزنی داشت ، از جمله ضربه سر نزدیک در دقیقه دوم و مهاجم خود تیم ورنر را ایجاد کرد ، اما آلمانی اشتباه کرد که تقریباً از کنار دروازه بیرون آمد و با تلاش دوم ربودن خود به تیر دروازه برخورد کرد.

لیدز که پس از 16 سال به جایگاه اول بازگشت ، در نیمه اول نیمه خطرناک به نظر می رسید ، و هر اشتباه چلسی را که قبل از محو شدن شناور است ، کنار گذاشت.

فرانک لمپارد ، مربی چلسی گفت: “من در لیدز عصبی بودم.” “اگر بالش دریافت نکنید ، آنها تا آخر تهدید خواهند شد. روز دیگر ما توانستیم پنج یا شش گل بزنیم و بازی را به پایان برسانیم ، اما هنوز در حال پیشرفت هستیم و این بیشتر بالینی است. “

این پیروزی با غلبه بر تاتنهام و لیورپول که 21 امتیاز دارند و روز یکشنبه بازی می کنند ، چلسی را با 22 امتیاز به مقام اول جدول رساند. لیدز در جایگاه دوازدهم قرار دارد.

این بازی بازگشت هواداران به استمفوردبریج برای اولین بار از ماه مارس ، قبل از اولین محاصره ویروس کرونا ، به 2000 هوادار این فرصت را داد تا برای اولین بار پس از هزینه های تابستانی باشگاه چندین بازیکن چلسی را تماشا کنند.