هری بروک از IPL 2023 قرن اول انتقاد می کند توییتر «مرد 13.25 کرور روپیه» را ستایش می کند.

هری بروک اجرای فوق‌العاده‌ای را برای Sunrisers Hyderabad ارائه کرد تا در اولین قرن خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در برابر Kolkata Knight Riders در باغ ادن در کلکته در روز جمعه به پیروزی برسد. ملی پوش انگلیسی برای رسیدن به نقطه عطف چشمگیر فقط به 55 توپ نیاز داشت و اینینگ او با 12 توپ چهار و 3 شش شش بزرگ تزئین شده بود. بروک که توسط SRH با مبلغ 13.25 کرور در حراج پیش فصل انتخاب شد، شروع خوبی در مسابقات نداشت. با این حال، او در یک زمین مسطح با قدرت کامل بود، زیرا دست راست بر بولرهای KKR تسلط داشت و اینینگ های خود را تقریباً بی عیب و نقص انجام داد. تنها نقصی که در دوره‌های او وجود داشت، سقوط توسط سویاش شارما بود، و این شانس برای تیم میزبان بسیار گران تمام شد زیرا بروک بهترین ناوشکن در باغ ایده بود.

کاربران توییتر از عملکرد بروک در زمین حیرت زده شدند و کارشناسان و هواداران به طور یکسان در شبکه های اجتماعی به ستایش این بازیکن جوان برای موفقیت تاریخی اش پرداختند.

اگر کاسه بازی را انتخاب کردید، عملکرد KKR نیز ناامید کننده بزرگی بود، زیرا کاپیتان آیدن مارکرام نیز در وسط بازی تماشایی بازی کرد و به توپ پنجاه بر 26 رسید و این دو در مجموع 72 ران 47 توپ را به دست آورد.

پس از رفتن مارکرام، ابیشک شارما چپ دست جوان (32؛ 17 ب) پشتیبانی عالی را ارائه کرد زیرا این دو نیز 72 ران (33b) اضافه کردند تا بدبختی را به KKR تحمیل کنند.

هاینریش کلاسن سپس با 16 توپ در 6 توپ بازی کوتاهی انجام داد زیرا SRH پس از اینکه KKR تصمیم به کاسه گرفت، یک نمایش ضربه‌ای عالی ایجاد کرد.

با محرومیت سونیل نارین (4-0-28-0) بومی کارائیب و آندره راسل (2.1-0-22-3) که عضله ای را کشید و نتوانست اوورهای خود را کامل کند، هیچ یک از بول کاران KKR تحت تأثیر قرار نگرفتند.

این روز به طور کامل متعلق به ضربه زن انگلیسی بود که چوب خود را حمل کرد و موفقیت خود را در سوپرلیگ پاکستان (PSL) تکرار کرد، جایی که او 264 دوش برای قلندر لاهور در هشت اینینگ به ثمر رساند که شامل یک قرن بود، با نرخ ضربه 171.4 در سال 2022. انتشار

بروک همچنین اعداد خیره کننده ای در تست ها دارد و 809 دوش با چهار قرن و سه پنجاه در 10 اینینگ به ثمر رسانده است.

KKR ممکن است یک ترفند را از دست داده باشد و به او کمی سرعت شروع کند، زیرا بروک خوشحال بود که Yadav را به تمیز کننده ها می برد، در حالی که فرگوسن آتشین سرکش بود و هر دو 14 ران در اوور ابتدایی خود واگذار کردند.

43 شکست‌ناپذیر سونیل نارین در سه اور موفق شد آنها را به یک اوور چهارم بکشاند و آندره راسل را کاملاً برای زدن یک ضربه دوگانه آماده کرد.

جامائیکایی که برای اولین بار در این فصل بولینگ می کرد، بلافاصله مایانک آگاروال (9؛ 13b) را قبل از کشیدن عضله اخراج کرد.

با این حال، راسل موفق شد اوور را کامل کند و ویکت راهول تریپاتی را در آخرین توپ گرفت تا به KKR یک افتتاحیه حیاتی بدهد.

اما بروک و کاپیتان مارکرام، به‌ویژه در برابر نارین، باهوشانه ضربه زدند و تا پنجاه سالگی دویدند تا نرخ دویدن را در حدود ۱۰ دویدن حفظ کنند.

کاپیتان SRH از بروک حمایت بسیار خوبی کرد و در اواسط اوور در یک مشارکت سرگرم کننده 72 ران که فقط 47 توپ به دست آمد، به خوبی مذاکره کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله