هاردیک پاندیا یک ویدیوی جادویی را به اشتراک می گذارد که او با پسرش آگاستیا بازی می کند. تماشا کردن

هاردیک پاندیا یک فیلم جادویی درباره بازگشت با پسرش آگاستیا به اشتراک گذاشت.© اینستاگرام


هاردیک پاندیا واگن سرخپوستان بمبئی هنگام ورود تیمش به فینال IPL 2020 ضربه مهمی وارد کرد و روز پنجشنبه دهلی پایتخت را در مسابقات مقدماتی 1 در دبی شکست داد. یک روز پس از پیروزی همه جانبه خود ، هاردیک به اینستاگرام رفت تا یک فیلم جذاب از بازی با پسرش آگوستا ، که در 30 ژوئیه متولد شد ، به اشتراک بگذارد. به دلیل تعهدات حق امتیاز IPL ، هاردیک نتوانست زمان زیادی را با پسرش بگذراند ، زیرا کمتر از یک ماه پس از تولد پسرش مجبور شد به امارات متحده عربی پرواز کند. در حالی که هاردیک در زمین تحت تأثیر قرار گرفته است ، قلب او متعلق به پسرش است که در هند کیلومترها با او فاصله دارد. هاردیک با ابراز احساسات خود در اینستاگرام نوشت: “با آگاستیا بازی کنید ، که بیشتر از همه دلم برای او تنگ شده است. این روزها یک عمر را به یاد می آورم.”

بوق تجاری

هاردیک پاندیا ، که به ترتیب کمتر بود ، 37 توپ را شکست ، نه فقط 14 توپ ، که در اولین بازه تیم او را به 200/5 بزرگ رساند. با توجه به جراحی کمر اخیر خود ، هاردیک هنوز وظیفه بولینگ خود را از سر نگرفته است ، اما با انفجار خود جبران کرد ، که در روز پنجشنبه نشان داده شد ، جایی که او در هنگام ضربه 14 توپ خود شش شش را شکست.

سرخپوستان بمبئی ، که قبل از روشن شدن در سال گذشته چهار بار موفق به کسب IPL شدند ، در درگیری در 10 نوامبر سعی خواهند کرد عنوان دیگری به جام های کابینه خود اضافه کنند. پس از فینال IPL ، هاردیک به همراه تیم دیگری از India Players مستقیماً به سیدنی پرواز می کند. این به عنوان بخشی از طولانی ترین قالب انتخاب نشده است ، اما در مجموعه های با فریم محدود که شامل سه ODI و همین تعداد T20I خواهد بود ، نقشی اساسی را بازی می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله