لیگ ملت های یوفا: اولیویه ژیرود هنگام بازگشت فرانسه به سوئد دو بار گلزنی کرد


اولیویه ژیرود رکورد بزرگی را برای تیم های فرانسوی کشته شد که قهرمان جام جهانی عقب افتاد و سوئد را در لیگ ملت های یوفا با نتیجه 4-2 شکست داد. یک ضربه زودهنگام ویکتور کلسان با انحراف از زمین دور شد و میهمانان را پشت درهای بسته در ورزشگاه دو فرانس جلو برد ، اما خیلی زود ژیرود گل تساوی را به ثمر رساند و بنجامین پاوارد فرانسه را قبل از وقت استراحت جلو انداخت. سپس ژیرود به سمت دروازه کیلیان امباپه حرکت کرد و نتیجه را 3-1 کرد و نتیجه را با نتیجه 3-1 به ثمر رساند و در 105 مسابقه برای کشورش به 44 گل افزایش داد. کینگزلی کومان پس از به ثمر رساندن گل دوم سوئد توسط رابین کوئیسون ، گل نهایی فرانسه را به ثمر رساند.

بوق تجاری

ژیرود که اخیراً از 41 گل میشل پلاتینی برای Le Blues پیشی گرفته ، اکنون رکورد 51 تیری هانری را به اتمام رسانده است.

این بازیکن 34 ساله همیشه یکی از اعضای محبوب تیم ملی فرانسه نبوده است ، اما با وجود حضور در حاشیه تیم چلسی ، در ترکیب بازیکن تیم چلسی همچنان بازیکن اصلی مربی دیدیه دشان است اما برای این فصل تنها یک بازی در لیگ آغاز کرده است. جام

ژیرود به M6 گفت: “من عادت کرده ام که مورد تمسخر و تمسخر قرار بگیرم. این فقط بخشی از تجربه و حرفه من بوده است ، اما فقط باعث قدرتمندتر شدن من می شود.”

فرانسه پیشتر از مالکان پرتغالی مقام اول لیگ 3 ، گروه 3 را کسب کرده و بدین ترتیب در اکتبر سال آینده به فینال لیگ ملت ها راه یافته است.

در همین حال ، سوئد در انتهای گروه پشت کرواسی قرار گرفت و برای دوره بعدی به رده دوم لیگ B صعود می کند.

آنها بدون مربی یان اندرسون وارد پاریس شدند که پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا خود را منزوی کرد ، اما در دقیقه چهارم که ضربه محکم Clesan با انحراف زیادی از رافائل واران روبرو شد ، آنها پیش افتادند.

با این حال مارکوس تور ، مهاجم بوروسیا مونشن گلادباخ ، که اولین بازی خود را در فرانسه مقابل فنلاند هفته گذشته انجام داد ، در دقیقه 16 جیرود را راه اندازی کرد.

این تور وقتی که فرانسه در دقیقه 36 به برتری رسید ، دوباره درگیر بود ، زیرا بعد از دویدن اسلالوم بود که توپ به پاواردا رسید و دومین گل بین المللی خود را با ضربه ای از گوشه دور به ثمر رساند.

در دو بازی قبلی که بعد از درفت به فرانسه نرفته بود ، با وجود مصدومیت از ناحیه همسترینگ در حالی که برای پاری سن ژرمن بازی می کرد ، مباپه درست قبل از یک ساعت تورام را تعویض کرد و یک دقیقه بعد او را به ژیرود تغییر داد و نتیجه را 3-1 کرد.

بالا رفته

یک تعویض برای کوایسون باعث امیدواری سوئد شد که در دقیقه 88 ، او نتیجه را 3 بر 2 کرد و میهمانان دانستند که با شکست مقابل کرواسی پرتغال ، گل تساوی می تواند آنها را در لیگ A حفظ کند.

بنابراین ، رابین اولسن دروازه بان جلو آمد تا از یک ضربه آزاد در عمق زمان به حمله اضافه شود ، اما فرانسه خطوط خود را پاک کرد و به جلو شکست ، اجازه داد که جایگزین کومن در یک تور خالی گلزنی کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله