لیگ قهرمانان اروپا: برونو فرناندز پس از فلوپ منچستر یونایتد گفت: “ما باید عملکرد بهتری داشته باشیم.”

لیگ قهرمانان:

برونو فرناندز گفت که منچستر یونایتد پس از شکست تیم از “استانبول باشاک شهیر” باید “بهتر عمل کند”.© خبرگزاری فرانسه


برونو فرناندز اذعان داشت که منچستر یونایتد باید “پیشرفت” خود را پس از شکست شرم آور خود از استانبول باشاک شهیر تحت فشار قرار دادن سرمربی اوله گونار سلسکار. یونایتد شروع دشواری از این فصل را پشت سر گذاشت و شکست لیگ قهرمانان در استانبول در روز چهارشنبه آخرین نتیجه دردناک برای سلسکیر بود. در میان صحبت های مبنی بر اینکه موریتیو پاچتینو ، مدیر سابق تاتنهام می تواند جانشین سولسکر شود ، فرناندز اذعان داشت که یونایتد کمتر از 7 روز بوده است و آخر هفته گذشته آرسنال در خانه در لیگ برتر شکست خورده است. که آنها را به منطقه عزیمت رساند.

بوق تجاری

فرناندز در آستانه سفر به “گفت:” ما باید کارهای خیلی بهتری انجام دهیم و باید کاری بیشتر از اینکه بگوییم “در بازی بعدی کاری انجام دهیم” انجام دهیم زیرا این یک بازی سخت برای ما خواهد بود. اکنون تمرکز ما باید در آنجا باشد. ” شنبه در اورتون.

در حالی که ماه اکتبر با شکست خانگی 6-1 مقابل تاتنهام آغاز شد ، فرناندز ، هافبک پرتغالی معتقد است که پیروزی های یونایتد در لیگ قهرمانان در لایپزیگ و پاری سن ژرمن ، و همچنین پیروزی راحت آنها در مسابقات Prem “er-league” در نیوکاسل ثابت می کند که همه اینها کشنده نیست.

وی در پاسخ به این سال که آیا اعتماد به نفس یونایتد افت کرده است ، گفت: “من فکر می کنم ، البته ، پس از دو شکست ، فکر کردن یا گفتن چیزی در مورد آن دشوار است.”

“اما من فکر می کنم که ما باید یک هفته پیش تماشا کنیم. همه در مورد چقدر خوب صحبت می کردند ، ما بازی های شگفت انگیزی انجام می دهیم.

“ما در نیوکاسل ، پاریس ، لایپزیگ برنده شدیم. در صورت پیروزی ، در یک بازی برابر چلسی به تساوی خواهیم رسید.

“اما ، البته ، امتیازات ما در لیگ آنهایی نیست که ما می خواهیم.

بالا رفته

“ما باید همان کار را انجام دهیم: به هر بازی بروید ، سعی کنید برنده شوید و اکنون لیگ قهرمانان تفاوتی نخواهد کرد.

“ما وضعیت خوبی داریم. البته در (لیگ برتر) وضعیت خوبی نداریم. همه ما این را می دانیم.

مباحث ذکر شده در این مقاله