لیگ برتر هند 2020: پرستیژ زینتا ویدیویی را با کریس گیل ، مندپ سینگ ارسال می کند. تماشا کردن

[ad_1]

IPL 2020: Prestige Zinta ویدیو را با کریس گیل ، ماندیگ سینگ پس از پیروزی پادشاهان XI پنجاب به اشتراک می گذارد

Preity Zinta به طور مرتب در این IPL در مسابقات Kings XI پنجاب شرکت می کند.© BCCI / IPL


پادشاهان XI پنجاب با پیروزی چشمگیر برابر شوالیه کلکته در روز دوشنبه ، حسن نیت ارائه می دهد نیم قرن از مندیپ سینگ و کریس گیل ، وارد چهار تیم برتر جدول رده بندی لیگ برتر هند (IPL) 2020 شد. پریتی زینتا ، مالک مشترک تیم پیروزی را همراه با گیل و مندیپ در یک جلسه ویدیویی جشن گرفتند. واضح است که زینتا از این برد بسیار خوشحال شد و آنچه را گیل و مندیپ در زمین در طول همکاری 100 ساله خود مقابل KKR با یکدیگر گفتند ، زیر سوال برد. گیل و مندیپ برای مدت طولانی به سوالات او پاسخ می دادند و مندیپ آرزو خود را تکرار کرد که گیل “هرگز بازنشسته نشود”.

بوق تجاری

Zinta همچنین به Mandepa ادای احترام کرد ، که مشخص شد تنها دو روز پس از مرگ پدرش برای KXIP بازی کرده است. بتسمان راست دست نیز روزی که پدرش شنبه گذشته در خانه در چندیگر درگذشت برای تیم بازی کرد.

“احترام زیادی به مندی برای عملکرد باورنکردنی شب گذشته بعد از همه چیزهایی که با پدرش پشت سر گذاشت. همه ما به آنها بسیار افتخار می کنیم. ”Zinta در توییتر خود نوشت.

او همچنین از استعدادهای خوانندگی و سه گیل گیل ، که از آهنگ های آهنگ او شوکه شده است ، ستایش کرد.

با تعقیب 150 ، گیل زیر شماره 3 شکست خورد و وارد بولینگ KKR شد و 51 دوش را با فقط 29 گل با پنج شش و دو چهار شکست.

بالا رفته

از طرف دیگر ، مانیپ عجله ای نداشت و در لنگر بازی می کرد. وقتی KXIP پنجمین پیروزی متوالی خود را ثبت کرد و وارد چهار تیم برتر شد ، خود را در انتهای جدول یافت و 66 بار از 56 گل بدون شکست با 56 گل با هشت چهار دست و دو شش گل به پایان رسید.

بازی بعدی KXIP جمعه راجستان در ابوظبی است.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]