لیگ برتر هند ، Eliminator ، SunRisers Hyderabad vs. Royal Challengers Bangalore پیش نمایش: ویرات کوهلی ، دیوید وارنر در مسابقه همه یا هیچ چیز درگیر می شوند


برای ویرات کوهلی و دیوید وارنر ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که روز جمعه در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی برای کسب پیروزی بین سلطنتی چلنجر بنگلور و SunRisers حیدرآباد به رقابت بپردازند ، جایی که برندگان به عنوان بازندگان چمدان خود را به IPL 2020 2 واگذار می کنند و با مراقبه به خانه بازمی گردند. بیش از آنچه می تواند باشد ویرات کهلی ، که پنجشنبه سی و دومین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد ، ناامید خواهد شد تا فرصتی دیگر برای کسب یک جام IPL دست نیافتنی بدست آورد ، در حالی که وارنر با احیای تیم خود متعهد به ادامه یک سری پیروزی نه تنها در اینجا بلکه همچنین دو بازی دیگر است.

بوق تجاری

این خود بزرگترین تیزر تبلیغاتی SRH است. هیچ تیمی در IPL از جمله سرخپوستان جدول بمبئی نتوانسته است این تعداد پیروزی را بدست آورد. تیمی که بهترین پیروزی در IPL 2020 را کسب کند ، پادشاهان XI پنجاب خواهد بود ، که پنج پیروزی را پشت سر گذاشته است و حتی در مرحله پلی آف هم راه نخواهد یافت!

SRH در سه مسابقه پیروزی پیروز شد ، بنابراین قانون هنجارهای متوسط ​​، که در اکثر طرف ها به سختی پیش رفته است ، کاملاً مغایر آنها است.

با این منطق ، RCB ها باید خوشحال باشند – آنها در هفته گذشته و بعد از آن ، در مراحل لیگ ، هیچ بردی کسب نکرده اند.

بنگالورو چهار مسابقه پشت سر هم باخته است و به لطف مجموعه ای از نمایش های منظم بقیه امیدها ، از جمله “شوالیه های کلکته” و برخی از ریاضیات ، در پلی آف خود را پیدا کرده است.

اما بعد ، همان قانون میانگین ها به نفع آنها پیش می رود.

اگر از نظر تاکتیکی به دو طرف نگاه کنید ، SRH احتمالاً سایه بهتری است. هر دو کاپیتان عاشق هدایت از جلو هستند و هر دو بازیکن فوق العاده مهمی را از بالا پیدا کرده اند – Devdat Podikal برای RCB دائمی باقی می ماند و Wrididdanan Saha به یافته جدید SRH تبدیل شده است.

این دومین مکان برای کشف تفاوت است. جاش فیلیپ به عنوان گزینه RCB انتخاب شد ، اما SRH وارنر را دارد که ظاهری شوم به خود گرفت.

همچنین به نظر می رسد که کوهلی برای RCB خیلی زود است ، که نشانه خوبی نیست. با این حال ، این زمانی است که نیاز است کاپیتان تحویل داده شود.

اگر ضرب و شتم عمیق تر باشد ، RCB دارای AB de Villiers است ، اما به نظر می رسد SRH نام های بیشتری در Manish Pandey ، Kane Williamson و Jason Holder دارد. این می تواند یک تفاوت حیاتی باشد.

بالا رفته

بولینگ تقریباً یکسان است. کریس موریس باید RCB همان چیزی شود که هولدر SRH تبدیل شده است ، در حالی که در بخش پشت ، راشد خان پس از آزار و اذیت زیر یقه داغ خواهد شد و یوزوندرا چاهال همیشه در بازی است.

بقیه – Sandip Sharma و T. Natarajan برای SRH و محمد سراج و Isuru Udana برای RCB ، می توانند تصاویر آینه ای باشند. هر کدام از این دو آهنگ خوب بیاید ، می تواند اختلاف باشد.

مباحث ذکر شده در این مقاله