«غیرواقعی»: سوهانا خان و آنانیا پاندی پس از شکست کلکته نایت رایدرز گجرات تایتانز در IPL 2023 در مورد رینکو سینگ هیجان زده شدند.

سوهانا خان، دختر شاهرخ خان، روز یکشنبه، رینکو سینگ، بازیکن کریکت را به خاطر 5 شش بازی متوالی باشکوهش در فینال مسابقه هیجان انگیز Kolkata Knight Riders IPL 2023 مقابل گجرات تایتانز در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد تمجید کرد. سوهانا در اینستاگرام خود این عکس را در استوری خود به اشتراک گذاشت و نوشت: «غیر واقعی». KKR با این برد با دو برد از سه بازی و یک شکست به رده سوم جدول امتیازی صعود کرد. آنها در مجموع چهار امتیاز دارند. GT به رتبه چهارم سقوط کرده است و رکورد برد- باخت مشابه KKR را دارد، اما KKR به دلیل امتیاز خالص بهتر یک موقعیت بالاتر رفته است.

بازیگر Ananya Panday نیز تصویری را در مورد داستان های خود به اشتراک گذاشت و یک ایموجی دست بالا را منتشر کرد.

گجرات تایتانز در 20 اور خود پس از انتخاب اول ضربه زدن، امتیاز 204/4 را در مورد این مسابقه صحبت کرد. ویجی شانکار با 63 گل از 24 توپ شامل چهار مرز و پنج شش توپ به ثمر رسید. سای سودارشان همچنین دومین نیم قرن خود را در IPL 2023 با 53 توپ 38 که شامل سه چهار و دو شش بود به ثمر رساند. شوبمن گیل همچنین یک ضربه محکم از 39 ران در 31 توپ، با پنج چهار توپ انجام داد.

سونیل نارین منتخب پرتاب کننده های KKR بود که در چهار اوور امتیاز 3/33 را گرفت. سویاش شارما نیز پس از سه فورس مقابل رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در مسابقه قبلی، به روند خوب خود ادامه داد و در چهار اوور خود امتیاز 1/35 را گرفت.

با تعقیب 205 ران، KKR به 28/2 کاهش یافت، اما کاپیتان نیتیش رانا (45 توپ از 29 توپ با چهار مرز و سه ران) با ونکاتش ایر در 83 ویکت سوم را از آن خود کرد. 40 توپ که از هشت چهار و پنج شش تا تشکیل شده بود.

اخراج این دو بت ست و هت تریک رشید، KKR را در امتیاز 155 بر 7 عقب انداخت. تساوی در اور نهایی به 29 ران کاهش یافت. رینکو سینگ با زدن پنج ضربه متوالی در فینال از یک کلاچ کوتاه برگشت تا پیروزی غیرمحتملی برای KKR رقم بخورد. رینکو 48* از 21 توپ متشکل از یک توپ چهار و شش شش به ثمر رساند.

رشید با گرفتن امتیاز 3/37، منتخب بولرهای GT بود. آلزاری جوزف دو تا، جاشوا لیتل و محمد شامی هر کدام یک ویکت گرفتند.

رینکو سینگ برنده جایزه مرد مسابقه به خاطر نقش آفرینی باورنکردنی اش در برنده مسابقه شد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله