سیدنی سیکسرز و ملبورن رنگادس: کورتنی وب با آلیس پری در لیگ دسته بزرگ بانوان پرواز می کند. تماشا کردن


با توجه به این واقعیت که جویندگان سیدنی در مسابقات جاری لیگ قهرمانان بزرگ بانوان (WBBL) در 167 دوش برای ملبورن رنگراد هدف قرار دادند ، کورتنی وب با تلاش فراوان آلیس پری را به غرفه بازگرداند. قلم توییتر در “کریکت استرالیا” با استقبال از این جوان 20 ساله ، یک ویدیو را از یک حساب مسابقات در شبکه های اجتماعی بازنشر کرد. در این ویدئو ، حتی مفسران این تلاش را تحسین کردند و خاطر نشان کردند که تلاش برای گرفتن آن در شرایط دشواری انجام شده است. مولی کانتری دیگ بود و اخراج کارمندان را ثبت می کرد.

بوق تجاری

پری کاپیتان سیدنی 37 بار از 38 زایمان بود و پنج گل زد. پس از مداخله در تأمین کشور ، پری آن را به سمت وب هدایت کرد ، وی که پشت سرش دوید و برای رسیدن به توپ به تمام قد خود شیرجه رفت.

بازی رسمی مسابقات این صید را به شرح زیر می نامد: “شبیه سال های کورتنی وب! یکی از جذابیت های مسابقات و چیزی می گوید! # WBBL06”

تیم همچنین ویکت آلیس هیلی را گرفت که 63 دوش با 38 گل به ثمر رساند.

سوفی مالینیو و لئو تاهوهو دیگر بولینگ های ملبورن بودند که روی دروازه ثبت نام کردند ، سیدنی در 4/166 تکمیل شد.

بالا رفته

در این فصل ، وب سه بازی انجام داده است که 54 اجرا با ضربات 83.08 به دست آورده است. او همچنین چهار چهار و شش گل جمع کرد و در مجموع 65 گل زد. او همچنین جایزه “Match Player” را از آن خود کرد.

سیدنی در حال حاضر پس از 12 بازی در رده پنجم جدول لیگ قرار دارد. آنها پنج برد و پنج باخت ثبت کردند. در همین حال ، ملبورن با جمع آوری سه پیروزی و هفت شکست ، در جدول هشت تیمی هفتم است.

مباحث ذکر شده در این مقاله