سرخپوستان بمبئی تصویری جذاب از روهیت شارما ، سایر بازیکنان به همراه دخترانشان منتشر کردند

سرخپوستان بمبئی تصویری جذاب از روهیت شارما ، سایر بازیکنان به همراه دخترانشان منتشر کردند

هندی های اهل بمبئی عکس جذابی از سه پدر و مادر با دختران در آغوش خود منتشر کردند.© هندی های بمبئی / اینستاگرام


سرخپوستان اهل بمبئی عکس جذابی از سه دوتایی پدر و دختر در جشن تولد منتشر کرده اند. روهیت شارما و دخترش سامایرا ، آدیتی تارا و دخترش ربانی و همچنین داوال کولکارنی و دخترش نیتارا – همه در عکس دیده می شدند که کیک نامی جلوی آنها گذاشته شده بود. دختران در آغوش پدر و مادر عامل فیض تصویر را افزایش داده اند. سرخپوستان بمبئی پیش از فینال لیگ برتر هند (IPL) 2020 با صرفه جویی در وقت با ارزش ، 5 دور مقدماتی 5 را به دست آوردند تا در یک مسابقه سطح بالا جایگاه خود را حفظ کنند.

بوق تجاری

روهیت که اخیراً به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ برگشته بود ، در مسابقات قبل از فینال تمرین چندانی نداشت و برخی از این موارد می تواند به نفع حریفان بمبئی باشد – بسته به نتیجه مقدماتی 2 روز یکشنبه ، SunRisers Hyderabad یا پایتخت های دهلی.

با این حال ، بمبئی یک لباس فرم دارد که متشکل از کوئینتون دو کوک ، ایشان کیشان ، سوریاکومار یدوف ، کایران پولارد و هاردیک پاندیا است – همه با یک خفاش یکنواخت هستند و ترنت بولت و جاسپر بومرا با توپ به همه سیلندرها شلیک می کنند.

کیشان و دی کوک در این فصل 483 دویدن دارند و در رده های چهارم و پنجم جدول گلزنان برتر قرار دارند و کیشان از میانگین و سطح اعتصاب بالاتری نسبت به کوک برخوردار است.

بالا رفته

Bumra با 27 ویکت از 14 مسابقه صاحب Purple Cap است ، در حالی که Bult با 22 ویکت از 14 بازی خیلی عقب نیست و در جدول شرکت کنندگان در ویکت در رتبه سوم قرار دارد.

کاچیو ربادا که می تواند در فینال 10 نوامبر در این دیدار دو رقیب بمبئی شود ، با 25 دروازه بان از 15 بازی ، این دو را از لیست دروازه بان ها جدا می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله