دیگر قرارهای ویژه ای وجود ندارد، به کارکنان پشتیبانی تیم کریکت زنان هند قراردادهای بلندمدت پیشنهاد می شود

تیم ملی کریکت زنان هند© AFP

BCCI از رویه انتصاب کارکنان پشتیبانی به تیم کریکت زنان هند به صورت موقت صرف نظر می کند و در عوض به آنها تماس های طولانی مدت ارائه می دهد. طبق اساسنامه BCCI، سرمربی باید توسط کمیته مشورتی کریکت انتخاب شود، در حالی که انتخاب کنندگان کادر پشتیبانی را انتخاب می کنند. با این حال، قاعده مربوط به کادر پشتیبانی تیم زنان – مربی باتینگ، فیلدینگ و بولینگ – در گذشته به طور جدی اجرا نشده است، به طوری که BCCI مربیان آکادمی ملی کریکت را به طور موقت منصوب می کند.

به همه مربیان قراردادهای بلندمدت داده خواهد شد و این یک قرارداد موقتی نخواهد بود که در گذشته دیده ایم. یک منبع BCCI به PTI گفت: این به تیم ثبات بسیار مورد نیاز را می دهد.

این تصمیم در جلسه مجازی شورای عالی روز یکشنبه اتخاذ شد.

پس از اخراج رامش پاور در دسامبر، تیم کریکت بانوان بدون سرمربی ماند و حتی در ماه فوریه جام جهانی T20 را بدون سرمربی انجام داد.

تیم زنان بزرگسال هنوز موفق به کسب عنوان قهرمانی جام جهانی نشده است و ساده کردن روند مربیگری اولین گام در آماده سازی آنها برای مسابقات بعدی ICC خواهد بود.

حقوق رسانه ای برای فصل خانگی، اعم از بین المللی و داخلی برای چرخه 2023-2027 نیز بخشی از دستور کار بود، اما هیچ تصمیم مشخصی در مورد این موضوع اتخاذ نشد.

پس از درآمد بادآورده 48390 کرور از حقوق رسانه ای IPL، BCCI انتظارات زیادی برای حقوق رسانه برای چرخه 2023-2027 خواهد داشت. با ورود Viacom به اکوسیستم کریکت هند، این یک نبرد سه جانبه بین آنها، ستاره و سونی خواهد بود.

BCCI از فروش جداگانه حقوق پخش و حقوق دیجیتال برای IPL بسیار سود برده است و انتظار می‌رود همین امر برای بازی‌های بین‌المللی در داخل نیز اتفاق بیفتد. Star برای چرخه قبلی که در 31 مارس به پایان رسید، 6138.1 کرور روپیه پرداخت کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله