دومینیک کالورت لوین اورتون را در برنلی نجات داد

لیگ برتر: دومنیک کالورت-لوین یک امتیاز را برای خود ذخیره می کند

روز شنبه ، دومینیک کالورت لوین برای اورتون گلزنی کرد.© خبرگزاری فرانسه


روز شنبه ، دومینیک کالورت-لوین یازدهمین گل خود در این فصل لیگ برتر را به ثمر رساند تا تساوی 1-1 اورتون مقابل برنلی را نجات دهد. اورتون در ابتدای فصل در لیگ برتر انگلیس غافلگیر کننده بود ، اما در هفته های اخیر مسیر خود را از دست داد و در 5 مسابقه قبلی لیگ چهار برد را کسب کرد. شاگردان کارلو آنچلوتی پس از شوت عالی رابی بردی ، هافبک زودهنگام از تورف مور عقب افتادند ، اما Calvert-Levin ، مهاجم انگلیس ، نتیجه تساوی را به تساوی کشاند. اما هیچ یک از طرفین نتوانستند برنده ای پیدا کنند. “اورتون” در جایگاه هفتم جدول قرار گرفت و “برنلی” در مکان سوم باقی ماند.

بوق تجاری

اوایل نیمه دوم جیمز رودریگز نزدیک بود که میهمان را جلو بیندازد ، اما نیک پاپ دروازه بان برنلی رد شد و جوردن پیکفورد از انگلیس بعداً با یک سیو قابل توجه به کریس وود پاسخ داد.

در 9 بازی اول ، برنلی فقط چهار بار موفق به گلزنی شده است ، اما در دقیقه سوم آنها به لطف شوت کم برد 25 متری بردی پیش رفتند.

ضربه ایستگاهی آلن روی هافبک اورتون توسط اشلی وستوود مهار شد و او بردی را به میدان پرتاب کرد ، او با ضربه از طریق پیکفورد به گوشه پایین رسید.

بازدید کنندگان نزدیک به تساوی بودند که صلیب الکس Iwobi با Calvert-Levin روبرو شد ، اما پاپ کاملاً زانو زد.

اما اورتون چند دقیقه قبل از وقفه برابر بود. تماس های برنلی برای خطای آلن روی وست وود به گوش ناشنوا رسید و این برزیلی ریچاردسون را یافت که ابتدا صلیب کالورت لوین را سوراخ کرد.

مطالب پیشنهادی  Virat Kohli با شش هیولایی 103 متری در مسیر رسیدن به IPL Century ششم همه را شگفت زده می کند. نگاه کن

با شروع نیمه دوم ، اورتون تهدید شد و فقط یک ورزش عالی که از پاپ کشیده حفظ شد ، سطح را حفظ کرد.

بالا رفته

یک قدم خوب اجرا شده باعث شد تا داکور توپ را به جیمز برساند ، ضربه او از لبه محوطه جریمه به نظر می رسید برای گوشه بالا باشد ، اما پاپا موفق شد نوک انگشتان خود را به توپ برساند.

پيكفورد قبل از دعوت مجدد پاپ براي جلوگيري از شوت نزديك از گيلفي سيگوردرسون ، ضربه ديررس وود را نيز جلب كرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله