جمیما رودریگز پایان قرنطینه با مرگ ماندانا ، شفالی ورما است. تماشا کردن

[ad_1]


تیم کریکت بانوان هند جمیما رودریگز که برای شرکت در مسابقات T20 زنان در امارات متحده عربی به سر می برد ، در توییتر خود ویدیویی را به اشتراک گذاشت که در آن می تواند جشن پایان دوره قرنطینه اجباری خود را مشاهده کند. در ویدیوی 11 ثانیه ای ، رودریگز می تواند هارلین دئول را که در حال رقصیدن در اطراف هم تیمی هایش در هند ، اسمریتی ماندانا ، شفالی ورما و رادی یدوف است ، ضبط کند. “پایان قرنطینه !!mandhana_smritiimharleenDeol @ Radhay_21TheShafaliVerma” ، دست راست این ویدیو را در توییتر به صف کرده است.

بوق تجاری

چالش زنان T20 یک رویداد سه تیمی است که قرار است 4 تا 9 نوامبر برگزار شود.

هر تیم یک بار به مصاف یکدیگر می رود و دو تیم برتر به فینال راه پیدا می کنند.

هر چهار مسابقه در زمین نمادین کریکت در شارجه برگزار می شود.

هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) سه تیم را در اوایل ماه جاری اعلام کرد.

هارمانپریت کاور به عنوان مدافع عنوان قهرمانی سوپرانواز ، اسمریتی ماندانا کاپیتان تریل بلیزرها می شود و Velocity که سال گذشته دوم شد ، میتالی راج کاپیتان سابق هند خواهد بود.

ستارگان بین المللی مانند دانیل ویات ، دئوندرا دوتین و چامارا آتاپاتو نیز به عنوان بخشی از جوخه هایی انتخاب شده اند که در 11 اکتبر توسط کمیسیون انتخاب همه زنان هند انتخاب شده اند.

بالا رفته

BCCI در بیانیه ای اعلام کرد ، تیم تایلندی Nattakan Chantam ، که نیمه اول جام جهانی FIFA بانوان T20 را به ثمر رسانده است ، اولین کریکت تایلندی خواهد بود که در این مسابقات بازی می کند.

در 4 نوامبر ، نامزدهای نهایی Supernovas سال گذشته میزبان Velocity هستند تا چالش زنان T20 2020 را راه اندازی کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]