جدول امتیازات IPL 2023 به روز شد، لیست نارنجی و بنفش پس از RCB در مقابل CSK: Chennai Super Kings به رتبه سوم صعود کرد

چنای سوپر کینگز روز دوشنبه در یک بازی لیگ برتر هند، رویال چلنجرز بنگلور را با هشت ران شکست داد. هدف بزرگ 227 را تعیین کرد، RCB در مسیر حرکت کرد تا اینکه گلن ماکسول (76 توپ از 36 توپ) و کاپیتان فاف دو پلسیس (62 توپ از 33 توپ) به سرعت از زمین خارج شدند. این دو نفر 126 دوش برای ویکت سوم اضافه کردند تا امیدهای RCB برای پیروزی دوباره زنده شود. CSK پیش از این پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا بات بزند، امتیاز 226 را برای شش به دست آورده بود. با این پیروزی، CSK به مقام سوم صعود کرد، در حالی که RCB در رده هفتم باقی ماند. راجستان رویالز همچنان در صدر جدول امتیازات قرار دارد.

ft6ovfpg

کلاه نارنجی و بنفش

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB، با 259 دوش در پنج بازی، در صدر جدول امتیازدهی است. ویرات کوهلی از RCB با 220 دوش در رتبه ششم این لیست قرار دارد. توشار دشپنده، پرتاب کننده CSK اکنون با 10 ویکت در رتبه پنجم لیست بالاترین ویکت گیران قرار دارد.

چنای سوپر کینگز در کمترین زمان برای ثبت پیروزی 8 ران مقابل رویال چلنجرز بنگلور در یک مسابقه لیگ برتر هند که منجر به 444 دوش در روز دوشنبه شد، جمع شدند.
دوون کانوی 83 گل از 45 تحویل به ثمر رساند و شیوام دوبی برای توپ 27-52 منفجر شد، زیرا CSK پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند، امتیاز چشمگیر 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید.

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را ترساندند تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند، 126 دوش برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امیدها به یک برد معروف دوباره زنده شود.

RCB با از دست دادن Virat Kohli، که بعد از اینینگ های آکاش سینگ بازی می کرد، شروع وحشتناکی داشت. اگر ماهیش تکشانا در اواسط بازی یک اسکی باز را از ماهیپال لومرور رها نمی کرد، آکاش می توانست دستاوردهای بیشتری داشته باشد.

با این حال، Lomror کوتاه مدت بود و پس از دستگیر شدن توسط Ruturaj Gaikwad در نقطه پوشش، ترک کرد. منظور مکسول وقتی بود که آکاش را دو شش تا در اوور بعدی شکست داد، حتی زمانی که دو پلسیس دو تا چهار و شش دسپوند را زد.

دو پلسیس بسته سکته مغزی خود را نشان داد و آکاش در اور بعدی بار خشم خود را تحمل کرد و دو مرز و یک شش را واگذار کرد.

دو پلسیس و ماکسول در بهترین حالت خود بودند و از هیچ بازیکن CSK دریغ نکردند و به میل خود چهار و شش ها را پیدا کردند.

در حالی که دو پلسیس پنجاه توپ خود را تنها با 23 توپ مطرح کرد، نیم قرن ماکسول با 24 توپ رسید. پس از آن استرالیایی به عدد 6 بزرگ رسید زیرا RCB به 121 برای دو در 10 اوور رسید.

تکشانا آخرین خنده را داشت که مکسول را که یک اسکی باز برای مرد مهم بازی می کرد و MS Dhoni بقیه کارها را انجام داد تا شراکت خطرناک را از بین ببرد. برای بدتر شدن اوضاع برای RCB، دو پلسیس در اوور بعدی جدا شد و دنی یک اسکی باز دیگر را به Meen Ali واگذار کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله