استرالیا علیه هند: Sledge در مقابل تیم ویرا کوهلی کارساز نیست ، “استیو وون می گوید بهتر است این بچه ها را تنها بگذارید


از آنجایی که هند قرار است پس از رقابت های لیگ برتر هند (IPL) 2020 به استرالیا سفر کند ، استیو واه ، کاپیتان سابق باشگاه استرالیا معتقد است که با زدن سورتمه سواری بر ویراته کولی در سری بازی های خانگی “چهار دادگاه” تأثیر نخواهد گذاشت. در آخرین تور هند ، استرالیا با یک کاپیتان هندی درگیر شد ، در نتیجه اولین سری از آزمایشات بازدیدکنندگان باعث برنده شدن Down Under شد. در اعتقاد بر این است که یک جنگ کلمه ای می تواند انگیزه یک تیم کل هندی باشد. طرفین در Trophy-Border-Gavascar با یکدیگر درگیر شدند. اولین مسابقه یک تست شبانه روز در آدلاید اول در 17 دسامبر است. پس از این آزمایش ها از 26 دسامبر در زمین کریکت ملبورن ، زمین کریکت در سیدنی (7 ژانویه) و گیب (15 ژانویه) انجام می شود.

بوق تجاری

در ویدئویی که توسط ESPNcricinfo ارسال شده است ، وو گفت: “سورتمه کوهی Wira Koli را اذیت نمی کند ، این در برابر بازیکنان عالی کار نمی کند و بهتر است این بچه ها را تنها بگذارید.”

وی افزود: “من فکر می کنم هر انگیزه اضافی باعث می شود آنها بیشتر حفاری کنند و دویدن بیشتری پیدا کنند. بنابراین بهتر است زیاد به او نگویید”

به دلیل ممنوعیت جعل شمشیر ، آخرین باری که هند به استرالیا سفر کرد ، استیو اسمیت حضور نداشت. کولی به لطف عملکرد چشمگیر در تور استرالیا در هند در 17-2016 ، تلاش خواهد کرد عملکرد بهتری نسبت به کاپیتان Royasthan Royals (RR) داشته باشد.

وو پرسید: “او (كوهلی) یك كلاس جهانی است ، او دوست دارد كه بتسن سریال باشد. آخرین بار او و اسمیت در هند رو در روی هم قرار گرفتند. اسمیت واقعاً با سیصد سلطه داشت و كوهلی چیز زیادی بدست نیاورد.”

بالا رفته

همچنین در ستایش از کولی ، که معتقد است رشد کرده و برای شکوه و عظمت مبارزه خواهد کرد. “55 ساله گفت:” او می خواهد هند برای اثبات رتبه شماره یک خود را در خارج از خانه ثابت كند. او آنها را به سطحی رسانده است كه شاید قبلاً به آن نرسیده بودند. “

این تور با سه ODI آغاز می شود که از 27 نوامبر آغاز می شود. پس از آن ، سه T20I انجام می شود و پس از آن آزمایشات انجام می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله